«БайкалМоторШоу» заявило про підозрілий копіюванні фестивалю

1. читають зараз

Цим схвильовані шанувальники щорічного традиційного фестивалю авто- і мототехніки. Традиційне дію відбудеться, ось тільки організатори інші
Яскраве літнє подія, яке за 13 років полюбилося автомобілістам Іркутська і стало дуже очікуваним. «БайкалМоторШоу». На площі перед палацом спорту «Труд» його проводять щоліта з 2005 року. Цього разу організатори вирішили зробити перерву.
Однак пару днів назад впізнавані оголошення все ж з'явилися в Іркутську. Великими літерами - Байкал мото шоу. І тільки якщо придивитися, стає видно: правильно читати «Байкал шаман проводить Автошоу». Організатори колишнього фестивалю, м'яко скажемо, здивувалися.
- Чи збігаються шрифти, збігаються накреслення, структура логотипу. А коли ми зайшли на сайт організаторів, то побачили, що і сайт «БайкалМоторШоу», це відома назва, збігається - БМШ. Збігаються фрази з реклами, цінова політика, час і місце. Все збігається, - каже Ігор Верхозін, організатор фестивалю «БайкалМоторШоу».
Відмінність, звичайно, є. Наприклад, відсутність призового фонду. Раніше це був мільйон рублів. Однак, кажуть організатори шоу, яке обіцяють цього літа, головне - не позбавляти иркутян свята. До того ж є що показати: провести «автомотошоу» затіяв засновник музею ретротехніки Володимир Астаф'єв. Звинувачення в плагіаті, які з'явилися в соціальних мережах, вважає необгрунтованими. Хоча якогось наміру у схожості назв не заперечує.
- Там є якийсь рекламний хід. Ми не хочемо відштовхнути від себе учасників, потенційних клієнтів, спонсорів, які раніше брали участь, - каже Володимир Астаф'єв, організатор «автомотошоу».
- Те, що ми зробили логотип схожим і хтось бачить повну схожість, це не так. Захід буде називатися «Продюсерський центр Байкал Шаман проводить автомотошоу». Те, що там присутній Байкал, Мото і Шоу спільно, - БМШ. З іншого боку, навіщо втрачати впізнаваність, привабливість, якщо ми плануємо зробити не гірше, а краще, - вважає Олег Кочаловскій, продюсер «автомотошоу».
Чи виправдаються надії? Чи стане ясно на початку червня. І ясність внесе глядач, правда, вже заплативши за видовище. А організатори традиційного «БайкалМоторШоу» зараз більше переживають за свою репутацію і підкреслюють, що до майбутнього свята відношення не мають, повідомляє 7ka.tv.

читають зараз

Легендарний телевізійний журналіст помер на 81-му році життя

Чоловік знайшов оригінальний вихід із ситуації з пробками в сотих кварталах

Очікується посилення вітру