Тетяна Марченко
Роль Баби Яги на святі «Новий рік», «Баба Яга на проводах ялинки», «Принц» на розвазі першого квітня Тетяна Марченко   Роль Баби Яги на святі «Новий рік», «Баба Яга на проводах ялинки», «Принц» на розвазі першого квітня   Працюючи в дитячому садку №8 Ластівка, мені цікаво брати активну участь в розвагах для дошкільнят, ролі бувають різноманітні в залежності від віку дітей

Працюючи в дитячому садку №8 "Ластівка", мені цікаво брати активну участь в розвагах для дошкільнят, ролі бувають різноманітні в залежності від віку дітей. Так як я працюю вихователем підмінним, мені доводиться спілкуватися з дітьми середньої, старшої та підготовчої груп. Діти настільки різні по розвитку, але коли вони зустрічаються на святах або розвагах, вони бувають дуже активні, життєрадісні, захоплені театралізованої діяльністю. Протягом навчального року під моїм керівництвом був створений театральний гурток "Веселі долоньки" для дітей середньої групи. Діти дуже активно займалися, особливо дівчатка, для них будь-яка роль - це захоплення. Спілкуючись з дітьми, отримуєш максимум задоволення. Вданной час разом з дівчатками плануємо провести свято "День захисту дітей", з обов'язковим виступом маленьких "Бабок Ежек"

Публікації по темі:

«Новий рік - найулюбленіше свято» «Новий рік - найулюбленіше свято». Фотозвіт про новорічному ранку Нинішній Новий рік для моїх діток перший в дитячому саду. Новорічне свято ми проводили без батьків. Ялинка новорічна в кімнаті стоїть ,.

1 квітня "1 квітня". Фотозвіт про розвазі в старшій групі Улюблене свято всіх дошкільнят - День сміху зустрічайте приколами та жартами, а також прикольними поздоровленнями. Давайте посміємося ,.

Фотозвіт про новорічному розвазі «Здрастуй, Новий рік Фотозвіт про новорічному розвазі «Здрастуй, Новий рік!» Передноворічна тиждень в дитячому садку пройшла, а вірніше пролетіла з шумом, танцями, хороводами, іграми. Все це веселощі проходило в казково.

Фотозвіт про святковий розвазі «Перше квітня - день забави та веселощів Фотозвіт про святковий розвазі «Перше квітня - день забави та веселощів!» Фотозвіт святкового розваги "Перше квітня - День забави та веселощів" Середня група "Сонечко" Вихователі Дмитрієва Олена Вікторівна ,.

Як ми зустрічали Новий рік Як ми зустрічали Новий рік. Фотозвіт про новорічному ранку Новий рік завжди очікування казки, особливо якщо це перший новий рік в дитячому саду. У цьому році у нас новий набір дітей 3 років. І ми вирішили.

Конспект заняття для математичного гуртка «Де живе Маленький принц?» Завдання: Продовжувати вчити дітей працювати з дробом, використовуючи для цього малюнки. Тренувати в умінні замінювати складання множенням. Ознайомити.

Розповідь «Пригоди Степашки» Розповідь «Пригоди Степашки». Частина 5. «Маленький Принц». Одужувала Леля довго ... І якщо лапку, удари і інші фізичні травми добрий лікар Айболить, якого виявляється звали Сашком, вилікував ,.

Сценарій до Дня матері «Маленький принц» Хореографічна постановка до дня матері за мотивами казки «Маленький принц». Передмова: Звучить музика, перший завісу відкривається, світло.

Сценарій новорічного ранку для дітей середньої групи «Витівки Баби-яги на Новий рік» Програма новорічного ранку для дітей середньої групи Пісні: 1. «Зима-кришталева» Танці, хороводи: 1. Вихід на ялинку «Добрий жук».

Сценарій новорічного ранку в старшій групі «У ялинки новорічної зустрічаємо Новий рік» Сценарій новорічного ранку в старшій групі «У ялинки новорічної зустрічаємо Новий рік» МБДОУ дитячий сад «Хунчугеш» с. Ак-Дуруг Чаа-Хольський.

Конспект заняття для математичного гуртка «Де живе Маленький принц?