Росія, Сибір і держави Центральної Азії: взаємодія народів і культур: матеріали VI міжнародної науково-практичної конференції (2016 г.) »АлтГПУ

Росія, Сибір і держави Центральної Азії: взаємодія народів і культур [Електронний ресурс]: матеріали VI міжнародної науково-практичної конференції, м Барнаул, 27-28 квітня 2016 года / Алтайський державний педагогічний університет;  [Редкол Росія, Сибір і держави Центральної Азії: взаємодія народів і культур [Електронний ресурс]: матеріали VI міжнародної науково-практичної конференції, м Барнаул, 27-28 квітня 2016 года / Алтайський державний педагогічний університет; [Редкол .: В. А. Бармін, В. С. Бойко, Д. М. Першина]. - 1 комп'ютерний файл (pdf; 6.13 MB). - Барнаул: АлтГПУ, 2016. - 145 с. : Ил. - Назва з екрану. - Дата підписання до використання: 28.12.2017. - Бібліогр. в кінці статей.

Інформація для довідок: e-mail: [email protected]; 8 (3852) 20-54-38.

Пропонований збірник містить тексти доповідей і виступів, прочитаних учасниками VI міжнародної науково-практичної конференції «Росія, Сибір і держави Центральної Азії: взаємодія народів і культур». В ході роботи конференції, яка була організована навчально-дослідною лабораторією «Росія і Схід» АлтГПУ, учасники конференції представили новітні результати досліджень по історичним і сучасним проблемам взаємовідносин Росії (СРСР) з державами і народами Великий Центральної Азії. Значна частина цих матеріалів побудована на нововиявлених архівних джерелах і результати етнографічних експедицій. Матеріали збірника призначені для викладачів і студентів історичних факультетів, а також всіх, хто цікавиться історією.

Повний текст: http://library.altspu.ru/dc/pdf/barmin.pdf

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.