Алтайська спортсменка стала бронзовим призером VI Міжнародних спортивних ігор «Діти Азії»

11 липня 2016 р 10:07

VI Міжнародні ігри «Діти Азії» стартували в Якутську 6 липня і триватимуть до 17 липня. У змаганнях з 22 видів спорту беруть участь 15-16-річні спортсмени з 37 зарубіжних і восьми російських команд. Всього більше 3000 чоловік.

Алтайський край делегував до Якутська 21 спортсмена. Всі вони виступають під прапором Сибірського федерального округу. У повному складі поїхала до Якутська команда СДЮШОР «АлтайБаскет», у збірній СФО також троє алтайських плавців і троє самбістів, по одному представнику боксу, дзюдо та легкої атлетики.

Дарина Храмойкіна з барнаульской СДЮШОР «Олімпія» 10 липня принесла команді СФО бронзову медаль в змаганнях дівчат з дзюдо. Вихованка тренерів Оксани Блінової і Олега Зайцева зайняла третє місце у ваговій категорії до 57 кг. «Почавши змагання з другого кола, вона спочатку здобула чисту перемогу над суперницею з Філіппін, потім в поєдинку за вихід у фінал програла співвітчизниці з Уральського федерального округу - майбутній переможниці турніру, а в сутичці за третє місце задушливим прийомом взяла верх над представницею Лаосу», - відзначають в управлінні спорту та молодіжної політики .

Збірна Сибірського федерального округу лідирує в командному заліку Ігор. На другому місці Москва, на третьому - Казахстан. Росія представлена ​​на змаганнях спортсменами Москви, Уфи, Казані, Уральського, Сибірського і Далекосхідного федеральних округів, а також двома збірними Республіки Саха (Якутія).

11 липня 2016 р 10:07   VI Міжнародні ігри «Діти Азії» стартували в Якутську 6 липня і триватимуть до 17 липня