Возз'єднання ABBA: вперше за 30 років - разом на одній сцені!

На цьому тижні трапився історичний момент. Легендарна група ABBA вперше за 30 років піднялася на одну сцену. Фріда, Агнета, Бьорн і Бенні влаштували неймовірний сюрприз для своїх шанувальників, з'явившись на прем'єрі нової бізнес-історії Ульвеуса - «Mamma Mia Party», яке буде проходити в грецькій таверні, розташованої в парку розваг Грюна Лунд.

Особисто побачити всю «Аббу» пощастило трохи - в той вечір двері були відкриті для 130 спеціально відібраних гостей і для невеликого числа фанатів, які заплатили за вхід 157 доларів з носа. Солісти Абба спочатку з'являлися по одному на червоній килимовій доріжці - Бьорн спочатку не був упевнений, що хтось прийде, і заздалегідь сказав журналістам, що запросив своїх «одногрупників», але не факт, що всі будуть - погоди в той день стояли не дуже . Але в підсумку все зібралися - вперше з прем'єри фільму «Мамма Мія» в 2008-му році. Тоді камери зафіксували всіх чотирьох разом на одному балконі кінозалу.

Тепер же, вперше за 30 років цілих 20 секунд позували все разом на сцені (з прем'єра мюзиклу є тільки їх знімки окремо).

На цьому тижні трапився історичний момент

Fyra n jda ABBA-medlemmar efter premi ren av Mamma Mia! the Party !! Tack fr musiken Agneta, Bj rn, Benny och Frida !! #mammamiatheparty #tyrol #abba #gr nalund

Шанувальники жартують, мовляв, якщо такий неймовірний ажіотаж через одну фото, що було б, якщо б група вирішила возз'єднатися.

#ABBA #mammamiatheparty

Багато хто звернув увагу на те, як змінилися всі солісти - все-таки шлях Абби за світовими хіт-парадів почався аж у 1972-му році і, звичайно ж, час нікого не пощадив.

Агнета і Фріда в грецькій таверні перед прем'єрою «Mamma Mia Party» Фото: REUTERS

Агнета зараз 65 років, Фріду і Бьорну - 70, Бенні - 69. Але, тим не менш, шанувальники з усього світу люблять будь-якими одну з найпопулярніших в історії світової музики, незалежно від їх зморшок.

Бьорн і Бенні перед прем'єрою Фото: REUTERS

Ульвеус повідомив журналістам, що шоу в таверні буде шведською мовою, пісні прозвучать англійською. Шоу буде відрізнятися від мьюзикла тим, що там прозвучать пісні, що не увійшли до «Мамма Мію». Через тиждень він планує почати переклад на англійську для того, щоб зробити англійську версію до Євробачення, яке пройде в Стокгольмі в травні цього року. Ідею об'єднання групи він назвав нежиттєздатною.

Magic moment for real - these 4 Legends! #mammamiatheparty #tyrol #zapevents_pr #ABBA

Група якось природним чином розпалася в 1982-му році. В останній раз всі разом вони з'явилися на британській програмі «Пізній сніданок», а потім кожен став займатися своїми справами, окремо від інших членів групи. Спочатку вони обіцяли реюніон, але, мабуть, ні в кого на нього не вистачило ні сил, ні бажання.

Abba - Mamma Mia. Music video by Abba performing Mamma Mia. (C) 1975 Polar Music International AB