ЗМІ: Ярош їздить на броньованій машині мертвого рекетира

Автомобіль Яроша належав кримінальному авторитету / ТСН

До автопарку Януковича машина відношення не має, йдеться в сюжеті спецвипуску ТСН .

У розпорядженні "Правого Сектора" дійсно була одна з машин президента-втікача, але її давно вже віддали МВС.

"Я на ній не їздив жодного разу. Їздили групи нашого швидкого реагування на виклики, коли під маркою" Правого сектора "робилися якісь неприємні справи. Практично ми взяли її під охорону. Ніякої іншої транспортної одиниці з того автопарку ми не брали", - розповів Ярош.

Читайте також Ярош зізнався, чому задекларував лише 803 гривні річного доходу Читайте також ТСН з власних джерел в ДАІ стало відомо, що автомобіль, на якому пересувається Ярош, належить Семену Яхимович, 1947-го року народження. За адресою, вказаною в реєстраційних даних, з'ясувалося, що власника машини не просто немає, але і вже ніколи не буде.

Домоуправітель багатоповерхівки на Печерську показав копію свідоцтва про смерть Яхимовича. Документ датований 2007-му роком. Сам Яхимович мав відношення до банди братів Савлохових, відомих в 1990-і рекетирів.

Читайте також ЦВК зареєструвала Яроша кандидатом на пост президента України Читайте також В "Правом Секторі" кажуть, що таких подробиць не знають. Старе броньоване авто, нинішня вартість якого досягає $ 50 тисяч, орендує завгосп організації. У кого і за скільки - керівництву він не повідомив. Кажуть, шукали в першу чергу безпечне авто, яке б не коштувало шалених грошей. Тому і зупинилися на такому варіанті, не надто вдаючись у подробиці.

Юрист Олег Борийчук каже: якщо навіть Ярош каже правду, він все одно порушує закон.

"Особа, яка знає про смерть фізичної особи довірителя та продовжує користуватися автомобілем на підставі довіреності, виданої померлою особою, користується цим автомобілем неправомірно", - вважає юрист.

ДАІ ж коментувати ситуацію відмовляється.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter