На молебні поруч з Єпіфаній і Порошенко засвітився кримінальний авторитет "Нарик" - фото

1. На молебні поруч з Єпіфаній і Порошенко засвітився кримінальний авторитет "Нарик" цею материал Доступний...
  2. На молебні поруч з Єпіфаній і Порошенко засвітився кримінальний авторитет "Нарик"
  3. На молебні поруч з Єпіфаній і Порошенко засвітився кримінальний авторитет "Нарик"

На молебні поруч з Єпіфаній і Порошенко засвітився кримінальний авторитет "Нарик" цею материал Доступний по-русски

Петровський, відомий в певних колах під ім'ям "Нарик", проходив за матеріалами МВС як лідер організований злочинного угруповання.

Петровський, відомий в певних колах під ім'ям Нарик, проходив за матеріалами МВС як лідер організований злочинного угруповання

Зліва від Єпіфанія тоит "Нарик", а зліва від нього його "права рука" - "авторитет" на прізвисько "Еміль" / facebook Юрій Бутусов

Під час молебню в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України в Дніпрі біля президента Петра Порошенка помітили лідера організованого злочинного угруповання Олександра Петровського.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст, головний редактор видання "Цензор.Нет" Юрій Бутусов.

"Перший спільний молебень митрополита Єпіфанія і президента Порошенка відбулась в Дніпрі. На жаль, генеральний прокурор Юрій Луценко не зміг взяти участь в поїздці, інакше б він упізнав чоловіка зліва від митрополита, який пробрався так близько, ніби він один з головних учасників цього найважливішого події ", - пише журналіст.

Читайте також Єпіфаній розповів про статус глави УПЦ МП Онуфрія після Об'єднавчого собору

Петровський, відомий в певних колах під ім'ям «Нарик», проходив за матеріалами МВС як лідер організований злочинного угруповання, нагадав Бутусов. Пік активності цієї ОПГ припадав на період 2000-2004 років. У 2005 році він покинув територію України, ряд членів його угруповання були затримані, а сама угруповання була фактично розгромлена.

"Так, поруч з Порошенком і Єпіфаній на фотографії, за даними нинішнього генерального прокурора той самий" лідер організованого злочинного угруповання "- Олександр Петровський. А зліва від Петровського в темних окулярах -" авторитет "на прізвисько" Еміль ", його права рука. До речі , мама Олександра Петровського, Оксана Петровська, колишня директором ряду фірм, створених її сином, в 2016-му році стала директором Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка, і ось вчора театр був удостоєний президентом України статусу "нац іонального ", - розповів журналіст.

Як повідомляв УНІАН, 16 грудня в Києві затримали чергового "Злодія в законі" на прізвисько "Темо Сухумський" з Грузії.