Корупція в Україні: у військового прокурора виявили шикарний автопарк - Максим Якубовський, Одеса, прокуратура

Військовий прокурор Південного регіону, колишній слідчий Генпрокуратури Максим Якубовський зазначив призначення у військову прокуратуру в 2014-му році покупкою позашляховика ціною під сто тисяч євро і отриманням генеральських погон.

Ось тільки сума доходів Максима Якубовського та його сім'ї за весь 2013 рік, враховуючи річну зарплату і банківські накопичення, становила менше 128 тисяч гривень. За 2014-й він з дружиною заробив 170 тисяч.

Про це йдеться в журналістському розслідуванні "Громадського.tv".

"Вартість такого позашляховика" Ауді Q7 "за словами менеджера салону, який продав прокурору авто, починається від 72 тисяч євро за базову комплектацію. А у прокурора вона не базова. Він свою машину півроку очікував. Крім новенького AUDI, в Києві прокурора очікує крутий позашляховик "Jeep Compass", придбаний в 2012 році за 33 тисячі доларів. тобто особистий прокурорський автопарк тягне далеко за сто тисяч доларів. Непогано, як людині, яка працює в прокуратурі з 1998 року! " - йдеться в розслідуванні.

"Ще більш важка ситуація у прокурора з нерухомістю. У Максима Якубовського її просто немає - все в оренді або на дружині", - зазначає журналіст.

Військовий прокурор південного регіону запевняє, що орендує квартиру в цій багатоповерхівці.

Однак, як зазначає автор розслідування, Якубовського живуть в Одесі на вулиці Добровольського вже півтора десятка років. Коли сусіди чують, що офіційно квартира сім'ї не належить, дуже дивуються.

При цьому дружина прокурора володіє власною резиденцією за містом - в престижному селищі Нова Дофінівка, хоча офіційно працює завучем у школі.

Втім, в декларації військового прокурора Південного регіону є ще одна квартира - орендована в Києві. Він запевняє, що платить за орендовану квартиру на 87 квадратів в Києві, в житловому комплексі "Ліко-град", на Ломоносова, 58-А.

На сторінках оголошень ціна за оренду подібній квартири на Ломоносова коливається від 10 до 18 тисяч гривень за місяць. Це - половина, а іноді і 90% від місячної прокурорської зарплати.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше фігурантом журналістського розслідування став військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик, якому нібито "подарували" дві квартири на 400 квадратних метрів в елітному житловому комплексі.

Як повідомляв Обозреватель, раніше фігурантом журналістського розслідування став військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик,   якому нібито подарували дві квартири на 400 квадратних метрів   в елітному житловому комплексі

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!