ARCHITIME.RU - Нова освітня програма "Резиденції Нікола-лінивця:" Проектування автобусної зупинки в д. Звізжі ".

Про воркшоп

Мета воркшопу - організація громадського простору - автобусної зупинки в селі Звізжі на території Нікола-лінивця.

Для місцевих жителів автобусна зупинка виконує ряд важливих функцій: це місце, де вечорами збирається молодь обговорити новини дня, проводити чи зустріти друзів і родичів. Це social club, епіцентр життя села. Тому завдання перед резидентами варто дуже цікава і водночас складна.

На воркшоп буде розглянута тісний зв'язок розробок в промисловому дизайні і їх відображення на сучасну архітектуру.

На початку будуть вивчені принципи і логіка роботи програми, розібрані прості алгоритми. Наступним етапом буде обговорення і постановка задачі формоутворення прототипу. Створення власних алгоритмів і підготовка файлів для реалізації. У фіналі - знайомство з дерев'яним ЧПУ-виробництвом, за допомогою якого будуть реалізовані прототипи об'єкта.

В процесі навчання будуть порушені методи пошуку форми і способи її втілення.

Вимоги до учасників:

• наявність ноутбука;
  • базові знання Rhino + Grasshopper;
  • необхідно буде попередньо встановити необхідні програми на свої ПК.

Завантажити демо програм можна тут: www.rhino3d.com і www.food4rhino.com .

Перед участю буде корисно ознайомитися з курсом по Rhino і Grasshopper , Який провідні фахівці воркшопу читали в Московському архітектурному інституті.

Вартість воркшопу: від 14 000 рублів.

СПЛАТИТИ УЧАСТЬ У воркшоп

Тьютори воркшопу: Сергій Сиренов і Ольга Фоміна.

Сергій Сирёнов - архітектор, закінчив МАрхИ в 2009 році, рук. проф. Міхаель Айхнер. Сергій працював у відомих російських і зарубіжних компаніях ( «Цимайло Ляшенко і партнери», «PRP Architects Ltd.», «АРХПОЛЕ»). Він брав участь в розробці і викладав курс концептуального 3D моделювання в МАрхИ. Співорганізатор семінарів присвячених параметричної архітектури у ВХУТЕМАС. У складі архітектурної групи SE-A-RCH Сергій веде приватну архітектурну практику. Працює в Нікола-лінивців з 2012 року. Співавтор проекту «Хостел Казарма», автор проекту «Баня», займається розробкою благоустрою ділянки.

Ольга Фоміна - архітектор, закінчила МАрхИ в 2013 році, рук. проф. Міхаель Айхнер. Учасник воркшопів: - SESAM010 re: Town (Польща, Росія), - Branch Point Parametric workshop (Інститут Стрілка), - INDESEM011 (Технічний університет Дельфта, Голландія), - SmartGeometry 2012 Material Intencities (Політехнічний інститут Ренсселера, Нью-Йорк, США) , - SmartGeometry 2013 Constructing for Uncertainty (Бартлетт, Лондон). Учаcтнік архітектурних конкурсів Shelter Student Design Competition (Токіо, Японія) і Knauf Еко-дом 2011 (1-е місце в номінації Індивідуальний житловий будинок). Ольга була слухачем і згодом співавтором експериментального курсу Rhinoceros and Grasshopper при Лабораторії комп'ютерних технологій в МАрхИ, пройшла стажування в японському бюро SANAA в Токіо. Працювала в московських бюро «АРХПОЛЕ», «TOTEMENT / PAPER». В даний час працює в архітектурному бюро «Цимайло Ляшенко і партнери».

В даний час працює в архітектурному бюро «Цимайло Ляшенко і партнери»

Про організаторів:

Нікола-Лінивий - це місце для життя і творчості на природі. Тут на площі 650 Га зведені 33 арт-об'єкту, проходять фестивалі "Архстояніе", "Архстояніе Дитяче" і "Ніч нових медіа". Це територія, відкрита для приватних ініціатив, співпраці бізнесу і держави та пошуку нестандартних рішень в областях від мистецтва до еко фермерства. В Нікола-лінивців є все для життя і відпочинку - гостьові будинки, кемпінг, кафе, велопрокат, Wi-Fi.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ воркшоп