Зарубіжні практики та стажування (Practical trainings abroad)

What is your major? Why do you want to go abroad? Ці та інші питання звучали на презентації, яка пройшла в рамках чергової зустрічі з координатором зарубіжних практик, директором компанії IIC Нікановим Максимом Олексійовичем. Компанія IIC (м.Київ) працює на ринку з 1999 року, і з 2002 року, завдяки цій співпраці студенти та випускники Луганського НАУ мають практичну можливість вивчати світове сільське господарство і культуру Європи, Америки, Канади, Австралії.

Практики і стажування за кордоном дозволяють не тільки збагатити знання студентів світовим досвідом, а й привнести в освітній процес університету нові підходи до організації навчання в рамках Болонського процесу. Студенти нашого університету мають можливість отримати теоретичні знання та набути необхідного практичного досвіду для подальшої кар'єри не тільки на профільних підприємствах на території України, а й за кордоном. Пропоновані програми передбачають як групове, так і індивідуальне проходження стажувань і практик.

До уваги студентів були представлені нові різноманітні програми для студентів будівельного факультету і факультету механізації сільського господарства До уваги студентів були представлені нові різноманітні програми для студентів будівельного факультету і факультету механізації сільського господарства. Хлопці можуть отримати можливість освоїти сучасні будівельні технології нового обладнання і матеріалів при будівництві сільськогосподарських об'єктів різного призначення, а також навчитися управляти комплексними механізованими лініями з комп'ютерним управлінням на птахофабриках США.

Не затягуйте з змінами у своєму житті, пізнавайте інші культури, відкривайте двері в безмежний світ можливостей і кращого майбутнього!

Звертайтеся в ауд. 120-г (вул. Алчевських 44), м Харків, Деканат по роботі з іноземними студентами ЛНАУ і отримуйте додаткову інформацію, щодо проходження практик і стажувань за кордоном.

What is your major?
Why do you want to go abroad?