Гослітмузей влаштовує літні літературні вечері

© Державний музей історії російської літератури імені В.І. Даля

11 серпня Державний музей історії російської літератури імені В.І. Даля відкриває свій новий літній проект - «Літературний вечерю».

«Це незвичайний похід в музей, поєднання екскурсії і званої вечері, - повідомляє сайт Гослітмузея . - На гостей чекає прогулянка по музею, пізнавальна розповідь про повсякденному способі життя літераторів і гастрономічних традиціях їх епохи або сім'ї. Завершиться вечір тематичним вечерею в затишному дворику музею. Запрошений шеф-кухар приготує страви, які подавалися до сімейного столу письменника, або частування, навіяні сюжетами його літературних творів ».

«Літературний вечерю # 1. Пастернак » 11 серпня в Будинку-музеї Б.Л. Пастернака в Передєлкіно почнеться з екскурсії «Дачна тема в житті Пастернака: Оболенський, Ірпінь, Передєлкіно».

18 серпня о Будинку-музеї М.М. Пришвіна в Підмосков'ї відбудеться «Літературний вечерю # 2. Пришвін » .

Завершить сезон 22 серпня в Будинку І.С. Остроухова в Трубніков «Літературний вечерю # 3. Маяковський » , Який пройде в рамках виставки «Володимир Маяковський. Там і у нас » .

Для участі в кожному з трьох запланованих Гослітмузеем вечерь необхідна попередня реєстрація: як відзначають організатори, вони відбудуться, якщо набереться необхідна кількість бажаючих.