День ВДВ 2 серпня 2018 року в Москві: програма заходу

КП-«Афіша»

09.07.2018

2 серпня «блакитні берети» знову зберуться, щоб відзначити своє свято - День ВДВ - 2018   КП-«Афіша»   09

Фото: Володимир ВЕЛЕНГУРІН / «КП» - Москва

У 2018 році Повітряно-десантних військ (ВДВ) Росії виповнюється 88 років. На честь цієї події 2 серпня в Москві пройде цілий ряд святкових заходів. У столиці можна буде побачити парадні ходи десантників, показові виступи «блакитних беретів», взяти участь в майстер-класах з рукопашного бою, відвідати тематичні ярмарки і виставки. Не обійдеться і без святкових концертів.

Головним місцем збору «блакитних беретів» в столиці як зазвичай стане Парк Горького . Традиція відзначати тут День «крилатої піхоти» з'явилася ще на початку 90-х років минулого століття: тоді в парку кожне 2 серпня проводилося навчальний десантування з вертольотів. Однак в 1997 році польоти над містом заборонили, а ось ПКіВ так і залишився головним місцем зустрічі десантників.

Що чекає на тих, хто прийде відзначити в головний парк столиці?

У парку запрацюють дві польові кухні, в яких відвідувачам запропонують скуштувати гречаної каші з тушонкою і чай. А о 13.00 розпочнеться концертна програма. Перед публікою виступлять: група «Музичний десант», ансамбль MOSCOW BAND, знаменитий концертний Ансамбль ВДВ Росії «Блакитні Берети». Нагадаємо, зараз у складі «бере» п'ять осіб: Сергій Яровий, Брій слати, Денис Платонов, Дмитро Вахрушина, Єгор Серцевий. Група співає пісні тільки власного твору. У парку Горького «Блакитні берети» заспівають композиції: «Мінне поле», «Все буде добре!», «Посидимо, помовчимо, мужики», «Буде слава нам!», «Слава ВДВ» і, звичайно, головний хіт - «Синьова ».

ДЕ: Парк Горького, м. «Парк культури», Кримський Вал, 9.

КОЛИ: 2 серпня, 13.00.

Вхід вільний.

Змагання військових оркестрів на фестивалі "Спаська вежа" -2018 пройде на Красній площі з 24 серпня по 2 вересня

Коли 2 серпня 2018 року

Що чекає на тих, хто прийде відзначити в головний парк столиці?