Максим Аверін розповів про нападки на фільм НТВ зі своєю участю

18:46, 27.10.2017

Актор і режисер Максим Аверін , Відомий широкому глядачеві за серіалами «Глухар» і «Скліфосовський» , Вчора став гостем передачі «ОК на зв'язку!» Він розповів, що вже встиг оцінити гучну історичну драму «Матильда» Олексія Учителя , Яку різко критикують представники радикальних релігійних організацій (доходить до того, що проти картини проводили мітинги з вимогою зняти з прокату). Максим Аверін зізнався, що в його кар'єрі був схожий випадок - двосерійний проект НТВ з його участю під назвою «Служу Радянському Союзу» ледь не зняли з ефіру.

Максим Аверін зізнався, що в критичній ситуації він встав горою за свою роботу. «У мене кілька років тому сталася історія, коли на картину, яку показували по каналу НТВ" Служу Радянському Союзу ", раптом до показу фільму почалися нападки: мовляв, давайте знімемо. Я подумав: "Господи, що відбувається? Ви не бачили картину ". І там листи такі приходили: "Ми бачили анонс! І ось вирішили вже, що кіно негідно показу на телебаченні ". Дійшло до міністра культури, і я як артист, який захищає свою роботу, написав листа і отримав відповідь », - згадав Максим Аверін.

Нагадаємо, скандал навколо двосерійного телефільму «Служу Радянському Союзу», головні ролі в якому виконали Максим Аверін і Нонна Гришаєва , Розгорівся в червні 2012 року. Тоді міністр культури Володимир Мединський зажадав зняти фільм з ефіру через те, що картина може «образити ветеранів Великої Вітчизняної війни». Мединський вважає, що у фільмі представлена ​​занадто вільне трактування історії.

До речі, дія телефільму «Служу Радянському Союзу» розгортається в самий розпал сталінських репресій, коли на порозі Велика Вітчизняна війна. Максим Аверін зіграв головного редактора впливової радянської газети по імені Михайло Донцов, доля якого виявилася трагічною - його відправили в табори. Героїня Нонни Гришаєва - актриса Тая Мещерская продовжує, у що б то не стало любити і підтримувати коханого і в підсумку сама відмовляється в місцях не таких віддалених. Але ось, раптом Таї посміхнулася удача. У складі табірної культбрігади вона відправляється з концертом на одну з зон і там зустрічає Михайла. І тут починається війна, катівні разом з усіма ув'язненими виявилися в лапах у фашистів. На героїв чекає нелегкий моральний вибір: вийти на свободу і стати на бік нацистів або ж піддатися страшним випробуванням або продовжувати гнити у в'язниці.

Максим Аверін в студії передачі «ОК на зв'язку!»

»

Максим Аверін в ролі Михайла Донцова в телефільмі «Служу Радянському Союзу»