Аура музики і гармонії у Всесвітньому клубі одеситів

Аура музики і гармонії у Всесвітньому клубі одеситів   Відлунали останні ноти проходив в Одесі 3 музичного фестивалю «Золоті скрипки Одеси», ну а у Всесвітньому клубі одеситів все ще панує атмосфера музичного свята - в стінах Клубу відкрилася фотовиставка «Золоті скрипки Одеси

Аура музики і гармонії у Всесвітньому клубі одеситів

Відлунали останні ноти проходив в Одесі 3 музичного фестивалю «Золоті скрипки Одеси», ну а у Всесвітньому клубі одеситів все ще панує атмосфера музичного свята - в стінах Клубу відкрилася фотовиставка «Золоті скрипки Одеси. Лица ».

За весь час проведення фестивалю, а культурне життя Одеси вже немислима без «Золотих скрипок», організаторам вдалося зібрати унікальну колекцію фотографій ... Грандіозні концерти, майстер-класи, музичні експерименти та імпровізації - все це знайшло відображення в роботах фотохудожника Бориса Бухмана, члена Всесвітнього клубу одеситів і прекрасного фотографа Олени Тищенко. Особи і руки, змички і скрипки, натхнення і порив, зафіксовані в кадрах, змушують тишу відступити і створюють особливу музичну атмосферу. Мирослав Скорик, Олександру Самоіле, Макс і Захарій Зоріна, Павло Верников, Григорій Сандомирський, Олесандр Айзенберг, Михайло Вайман, Олександр Вінницький, Світлана Макарова, Дора Шварцберг, Олександр Поволоцький і багато інших, які подарували Одесі незабутні миті гармонії музики ... Саме в цей і поринаєш на нашій фотовиставці: гармонія і енергія звуку.

Автор ідеї фестивалю і художній керівник Ігор Покровський: «У цьому році на фестиваль приїхали навіть продюсери з декількох країн, що дозволяє сподіватися, що фестивалю жити і розвиватися. У святі скрипки беруть участь скрипалі з усіх куточків землі, але переважна більшість учасників - одесити, які живуть далеко за межами Одеси, але залишаються ними в душі. Тому можна сказати, що символом нашого міста є не тільки якір, порт і море, а й музичний інструмент - скрипка, яка прославляє Одесу і дозволяє нашому місту стати європейським культурним центром ».

Не обійшлося без сюрпризів. Оксана Бублікова і її компанія «Бублікофф», численний «солодкий» рекордсмен України, як справжня одеська мама, передала всім учасникам фестивалю справжні одеські подарунки-солодощі - розписні пряники з зображенням моря і скрипки, чай і варення з пелюсток троянд, які будуть зігрівати наших талановитих земляків спогадами про прекрасні дні фестивалю.

Виставка підготовлена ​​за сприяння компанії "Рестарт"

Виставка підготовлена ​​за сприяння компанії Рестарт