7 Чакр в тілі енергії | Світі пранічному зцілення

1. Що таке магічне число?
  2. Глобальні інтерпретації чакр в тілі людини
  3. Ваш дуже власне джерело енергії трансформаторів

З незапам'ятних часів, дебатів вирували на точну кількість чакр в аура або енергетичне тіло людини. Різні школи мислення мають різні теорії. Хоча деякі духовні лідери кількість чакр на 7, інші вважають, що тіло має в цілому 11 чакр в тілі людини .

Що таке магічне число?

Кількість чакр варіюється від релігії до релігії, культури до культури і період часу до періоду часу. Стародавня індійська література згадує 7 чакри. Сучасна література також розповідає про 7 чакри. Майстер Чоа Кок Sui підтверджує, що кількість чакр 11. Так кого ми віримо? Існує точка тут. Навіть незважаючи на те, що древніх писаннях згадується про існування 7 чакри, ніде не згадується, що є тільки 7 чакри. Читачі часто просто припустити, що є тільки 7 чакри. Це припущення безпідставно.

Глобальні інтерпретації чакр в тілі людини

Ось Підведення підсумків подвійність, яка обіймає концепції чакр: -

• Деякі давньої літератури, а також сучасні письменництва говорити про 7 чакри.
  • Місто 9 ворота, згадується Господь Крішна в Бхагавад-гіті вважається посилання 9 чакри.
  • Посилання на місто з 11 воріт проводиться в Упанішадах. Багато хто вважає, що це натяк на 11 чакри. (Katha Upanishad, строфа 5) Інший 2 чакри показали є чакри Менг Mein і лоб чакра.
  • У каббалистической системі вірить в концепцію 11 чакри- 10 енергетичні центри і 1 прихований енергетичний центр.
  • Vijnanabhairava (Стародавній текст з йоги) згадує 12 енергетичні центри.
  • Секрет 11 основних чакр вперше згадується майстер Чоа Кок Sui в своїй книзі ' Давня наука і мистецтво пранічному зцілення 'В цьому році 1987. Книга з тих пір була перейменована' Чудеса через зцілення пранічному '.
  • Згадувалося про 10 чакри / Сефірот і один прихований чакру в Перевернутий Древо життя.

Студенти повинні зрозуміти, що істина завжди розвивається. І це є основою прогресу. Важливо скасувати нижній істини і охоплюють більш високі істини. Істина є динамічним і розуміння необхідно також розвиватися з істиною.

Ваш дуже власне джерело енергії трансформаторів

Вважається, що чакри є енергії трансформаторів, що означає, що вони перетворять однієї форми енергії в іншу форму енергії. духовна енергія подобрішав вниз, зміна, перетворення і physicalized- прямо з центру енергії Корона для основний енергетичний центр. Духовна енергія Трансформатори також активізувати, м'який вниз і змініть енергії, що проходить через них.
Духовна енергія Трансформатори також включають Лун, планети, сонць, зірки, галактики, всесвітів і maxiuniverse. Вони є також відомий як Небесний танець енергетичних центрів або небесних чакр.
Згідно 4-й рівень істини, існує насправді більш ніж 11 чакри. Існує 12 чакри. 12 чакра вперше згадується майстер Чоа Кок Sui в год 2000, в своїй книзі, «Медитації для реалізації душа». Книга була пізніше перейменована ' Досягнення єдності з вище душа '. Щоб дізнатися більше про чакри 12, Прочитайте нашу статтю на тому ж.
джерело: Чакри і їх функції по майстер Чоа Кок Sui

Що таке магічне число?