Прокопенко: Атирау - це серце казахської землі

У Атирауської області проживають представники понад 80 різних етносів, плідно працюють понад 20 етнокультурних об'єднань.

В рамках реалізації масштабного проекту Асамблеї народу Казахстану "Қазақтану" в Атирау був організований великий театралізований концерт, який зібрав понад 1 500 глядачів в одному залі і близько 1 000 учасників, повідомляє Zakon.kz .

Головна мета проекту - зміцнення єдності народу на основі загального культурного коду, єдиних цінностей і загальнонаціонального історичної свідомості всіх казахстанців, незалежно від їх етнічної приналежності.

У заході взяли участь заступник голови Асамблеї народу Казахстану, завідувач Секретаріатом Асамблеї народу Казахстану Адміністрації Президента РК Леонід Прокопенко, аким Атирауської області Нурлан нога, а також громадські діячі, голови етнокультурних об'єднань, представники державних органів, молодіжних об'єднань, Ради суспільної злагоди, Ради матерів і багатьох інших.

Варто зазначити що в Атирауської області проживають представники понад 80 різних етносів, плідно працюють понад 20 етнокультурних об'єднань. Присутні на заході зійшлися на думці, що проект "Қазақтану" став об'єднуючим і гармонійним засобом міжетнічного взаємодії.

Цю думку озвучив в своєму вітальному виступі і глава регіону Нурлан нога.

Треба сказати, що проект Асамблеї народу Казахстану "Қазақтану" став внеском Асамблеї в програму модернізації суспільної свідомості, в рамках реалізації програмної статті Глави Держави "Болашаққа бағдар: Рухані жаңғиру". Цей унікальний проект дає можливість зануритися в багатство казахської культури, історії і традицій, зрозуміти багатовікову філософію кочового народу.

Відзначимо, що логічним завершенням вечора, став форум меценатів, в рамках проекту: "Караван милосердя", також організований під егідою Асамблеї народу Казахстану. Кращі благодійні організації, донори і меценати були нагороджені заснованим Главою Держави нагрудним знаком "Жомарт жан" Асамблеї народу Казахстану в честь громадського визнання і заохочення громадян за заслуги в розвитку меценатської та благодійної діяльності. Люди з усієї країни, які внесли свій вклад в добродійність і допомогу нужденним, були нагороджені 32 нагрудними знаками "Жомарт жан" і 11 листами подяки.

Люди з усієї країни, які внесли свій вклад в добродійність і допомогу нужденним, були нагороджені 32 нагрудними знаками Жомарт жан і 11 листами подяки

Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!