«Атріум Палас Готель» відмовився платити жінці, яка зламала хребет на їх парковці

Готель своєї провини в цій ситуації не визнав

Керівництво «Атріум Палас Готелю» відмовилося виплачувати гроші жінці, яка впала і зламала хребет у них на парковці .

Вчора Юлія розповіла, що лікарі на місяць прописали їй лежачий режим. Ще через місяць жінка зможе ходити, але тільки за допомогою милиць. Юлія стверджує, що перелом крижів вона отримала, коли посковзнулася на парковці, але генеральний директор «Атріум Палас Готелю» Ірина Домина в письмовій відповіді Е1.RU пояснила, що ніякого льоду там не було.

- В ході проведеної службової перевірки було встановлено, що проїжджа частина парковки готелю, по якій йшла жінка, не мала будь-яких пошкоджень і недоліків, які могли б послужити причиною падіння, - пояснила Е1.RU директор готелю. - Також парковка була очищена від снігу і криги, оброблена протиожеледними засобами.

Це фото зробив чоловік Юлії, в той же день, коли впала жінка

Таким чином, за словами директора «Атріум Палас Готелю», причинно-наслідковий зв'язок між падінням і діями не передбачені.

- Юлія повідомила адміністрації готелю про свою тимчасової непрацездатності в зв'язку з падінням на землю і запропонувала нам оплатити їй тимчасово втрачений заробіток за два місяці, - розповіла Е1.RU директор готелю. - Підстав для будь-яких виплат Юлії у «Атріум Палас Готелю» немає в зв'язку з відсутністю провини в падінні.

Тут, за словами Юлії, вона впала

Ми складали пам'ятку про те, як уберегтися в ожеледь. А якщо ви все-таки забилися серйозно, то потрібно знати, куди йти. Так що тримайте під рукою список цілодобових безкоштовних травмпунктів.

Текст: Марія ІГНАТОВА
Фото: Артем Устюжаніна / Е1.RU; Яндекс мапи; надано Юлією