У військовому музеї Дніпра з'явився зрешечений кулями Land Rover з передової

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

5 квітня 2017, 22:43 Переглядів: 5 квітня 2017, 22:43 Переглядів:   Експонат-герой

Експонат-герой. Фото: прес-служба Дніпропетровської ОДА.

У вуличній експозиції "Музею АТО" в Дніпрі днями з'явиться новий експонат. броньований Land Rover Discovery три роки їздив по бездоріжжю Донбасу і вивозив з-під обстрілу бійців, возив медиків і журналістів, а зараз прибув на "заслужений відпочинок" в експозицію.

"Відому на передовій машину купили на гроші волонтерів і відправили на Донбас в 2014 році. Бойове хрещення вона пройшла поблизу Донецького аеропорту. Зовні вона навіть віддалено схожа на танк, - розповідають у музеї. - Авто пережило кілька бойових зіткнень і вже не підлягає ремонту, тому займе почесне місце в музеї ".

"Машина виявилася дуже живуча, на фронті я водив її якийсь час, - згадує військовий журналіст Олесь Кромпляс. - Пам'ятаю, як-то виїжджали з Пєсков, двигун майже не працював. Однак машина протягнула ще 40 кілометрів, довезла до наших ". До речі, в музеї розраховують, що цей автомобіль незабаром стане не єдиним у вуличній експозиції музею. Незабаром тут планують встановити ще кілька машин-героїв з не менш яскравою історією.

Нагадаємо, вулична експозиція музею з'явилася в травні 2016- го, а в січні цього року була відкрита її внутрішня частина. Над створенням музею працювали волонтери, бійці, історики, музейники, художники і дизайнери зі всієї країни. Бажаючі можуть відвідати його безкоштовно.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У військовому музеї Дніпра з'явився зрешечений кулями Land Rover з передової". інші Новини Дніпра дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Анастасія Жукова

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.