Сексапільна Даша Астаф'єва знову порадувала ню

Останнім часом Даша Астаф'єва стала рідше радувати своїх передплатників фривольними кадрами, тому нові провокаційні знімки шанувальники артистки взяли на ура.

Астаф'єва виклала цікаві фотографії в свій Instagram, на одній з них вона оголена повністю, на другий - ще в білизні, з милою собакою на руках. "Гав всім хто проти НЮ. @Vizerskaya #forever", - підписала відвертий кадр зірка, згадавши свою подругу - фотографа Олену Візерський, яка є автором цієї високохудожньої фотосесії серед розвішаних білизни.

Як повідомляє "Комсомольська правда", дівчата дружать давно. Олена прихистила Дашу, коли та приїхала з рідного Орджонікідзе підкорювати Москву. Майбутня поп-діва близько року жила у Візерський і до цього дня залишається її улюбленою моделлю. Портрет Даши роботи фотохудожниці навіть був виставлений в музеї сучасного мистецтва МОМА в Нью-Йорку.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram