Litres (паперову версію) промокод | 40% | Червень 2019 | Подивитися! - Picodi Україна

1. ЛітРес
  2. Про компанію «ЛітРес»
  3. Чому «ЛітРес»?
  4. Поради від «ЛітРес»
  5. Як купувати книги в «ЛітРес» зі знижкою?
  6. Купон в інтернет-магазині ЛітРес
  7. Інші книжкові магазини

ЛітРес   читаємо електронно   Про компанію «ЛітРес»   Ви обожнюєте читати і як раз недавно переключилися з паперових книг на електронні

ЛітРес

читаємо електронно

Про компанію «ЛітРес»

Ви обожнюєте читати і як раз недавно переключилися з паперових книг на електронні? Не знаєте, яким чином поповнити свою бібліотеку? Чи не можете знайти книгу, яку давно шукаєте? В цьому випадку вам обов'язково потрібно зазирнути в «ЛітРес»!

«ЛітРес» - найбільший інтернет-магазин електронних книг в Росії і країнах СНД. У «ЛітРес» є як новинки вітчизняної і зарубіжної літератури, так і класика, дитячі книги, поезія, книги про мистецтво і публіцистика, довідники та навчальні матеріали, журнали і книги на іноземних мовах. Любителі аудіокниг також не будуть розчаровані: їх вибір тут теж величезний.

Чому «ЛітРес»?

• «ЛітРес» надає завзятим читачам величезний вибір: близько 750 000 книг! Навіть найзапекліші книжкові черви навряд чи встигнуть прочитати стільки томів за все своє життя.
  • Електронні книги значно дешевше паперових. Іноді за ціною однієї паперової книги в «ЛітРес» у вас вийде купити кілька електронних.
  • Вам не потрібно виходити з дому, щоб отримати книгу, і не потрібно чекати доставки. Електронну книгу досить закачати в пристрій - і можна відразу почати читати!
  • Асортимент інтернет-магазину оновлюється щомісяця. Ви знайдете тут навіть найновіші книги.
  • Абсолютно всі книги, представлені в інтернет-магазині «ЛітРес», - ліцензійні. Купуючи книгу в «ЛітРес», ви зробите приємне і собі, і автору.
  • Незважаючи на те що в інтернет-магазині величезний вибір, потрібну книгу ви знайдете без проблем, оскільки сайт організований дуже просто.
  • У вас існує більше десяти способів, щоб оплатити книги в інтернет-магазині «ЛітРес»: від електронних систем PayPal або Яндекс.Деньги до оплати за допомогою SMS. Зрозуміло, старі добрі картки до оплати теж приймаються.
  • Незважаючи на те що книги в інтернет-магазині «ЛітРес» і так недорогі, їх можна купити ще дешевше, якщо скористатися знижкою або промокодом з сайту Picodi.com.
  • Не всі книги в «ЛітРес» платні. Більш 25 000 творів можна завантажити абсолютно безкоштовно!

Популярні книги в «ЛітРес»

Хочете дізнатися про переваги сьогоднішніх читачів? У «ЛітРес» ви дізнаєтеся, яким книжкам користуються серед користувачів особливою популярністю. Для цього треба зайти в розділ «Популярне», де представлені найбільш продавані книги за тиждень. Можливо, деякі книги зацікавлять вас настільки, що ви і самі будете не проти їх прочитати.

Поради від «ЛітРес»

Хочете почитати щось цікаве, але не можете вирішити, що саме? У рубриці «Що читати?» Співробітники інтернет-магазину «ЛітРес» діляться з вами найцікавішими творами художньої літератури та нон-фікшн. Ви знайдете тут список найпопулярніших книг за минулий рік, список книг, які були екранізовані, книги лауреатів різних премій і т.д.

Як купувати книги в «ЛітРес» зі знижкою?

В інтернет-магазині «ЛітРес» періодично проводяться різні акції, стежити за якими ви можете через наш сайт picodi.com. Підпишіться на нас у фейсбуці або ВКонтакте, щоб завжди бути в курсі справи!

Купон в інтернет-магазині ЛітРес

Ви можете оплатити свої покупки в тому числі і купоном. Для активації купона потрібно перейти на спеціальну сторінку і ввести код у спеціальному полі.

Інші книжкові магазини

У «ЛітРес» величезний вибір електронних книг. Однак не всі легко переходять з паперових книг на електронні, і цих людей можна зрозуміти: адже шелест сторінок і запах друкарського паперу електронні книги замінити поки не можуть. Якщо вам або того, кому ви хочете купити книгу в подарунок, паперові книги все ще миліше своїх електронних замінників, вас повинні зацікавити наступні магазини, як Yakaboo , Клуб Сімейного Дозвілля , GoodZon. Перевірте наш сайт, щоб знайти найцікавіші пропозиції!

Не знаєте, яким чином поповнити свою бібліотеку?
Чи не можете знайти книгу, яку давно шукаєте?
Чому «ЛітРес»?
У рубриці «Що читати?
Як купувати книги в «ЛітРес» зі знижкою?