У Києві померла відома українська артистка - новини шоу-бізнесу. останні новини зірок шоу-бізнесу сьогодні

1. У Києві померла відома українська артистка цею материал Доступний по-русски Причиною смерті стала...
  2. У Києві померла відома українська артистка

У Києві померла відома українська артистка цею материал Доступний по-русски

Померла артистка Юлія Волчкова / фото facebook.com/m.kutsyi

Заслужена артистка України, актриса Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Юлія Волчкова померла на 45-му році життя.

Про це повідомляє Театр драми і комедії на лівому березі в Facebook.

Причина смерті не повідомляється, але відзначають, що померла актриса від складної хвороби в ніч на 10 листопада.

"Сьогодні після важкої хвороби пішла з життя актриса Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, заслужена артистка України Юлія Волчкова. Глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті чарівної жінки з дивовижною енергетикою і художнім талантом. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким, розділяємо скорботу всіх, хто знав або працював з Юлією Волчкової ", - йдеться в повідомленні.

Юлія Волчкова народилася 29 серпня 1974 року. У 1995 закінчила Київський державний інститут імені Карпенка-Карого. З 1995 року - актриса Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Відзначимо, що Волчкова грала не тільки в театрі. Вона відома і своєю грою у фільмах і серіалах. Так, знімалася актриса в таких картинах: «День народження Буржуя», «Гарлем», «Кільце з бірюзою», «Серцю не накажеш», «Горобини грона червоні», «Слід перевертня» та інші.

У Києві померла відома українська артистка

цею материал Доступний по-русски