Помер народний артист Росії Роман Карцев

Роман Карцев // Дмитро Суходольський / Інтерпресс

Артист театру і кіно Роман Карцев помер на 80-му році життя. Про це 2 жовтня повідомила дружина сатирика Михайла Жванецького Наталя в Facebook.

Роман Карцев народився в 1939 році в Одесі. У 1962-му його помітив Аркадій Райкін під час гастролей в цьому місті. Разом зі своїм постійним партнером Віктором Ільченком Карцев вступив до трупи Ленінградського театру мініатюр, ставши професійним артистом.

Завдяки трансляціям по телебаченню і виступів в програмі «Вокруг смеха» популярність здобули гумористичні номери «А вас», «Раки» і безліч інших. В репертуарі Карцева, крім творів Михайла Жванецького, також були Чехов, Хармс, Зощенко і інші автори.

У кіно Карцев знімався з 1975 року в основному в невеликих епізодичних ролях. Найбільш запам'ятався глядачам за картинами «Собаче серце» (Швондер), «Небеса обітовані», «Старі шкапи» та «Майстер і Маргарита».