Казахстанські артисти влаштували аншлаг в Італії

Виступ солістів "Астана Опера" в Італії буде транслюватися онлайн-телеканалом генуезького театру. Виступ солістів Астана Опера в Італії буде транслюватися онлайн-телеканалом генуезького театру

Фото надане прес-службою "Астана Опера"

На уявлення солістів "Астана Опера" на сцені старовинного італійського театру "Карло Феліче" - прем'єру опери "Богема" - розкуплені всі квитки, повідомляє Kazpravda.kz з посиланням на прес-службу театру.
Вперше казахстанські вокалісти задіяні в повному складі в головних партіях в прем'єрі зарубіжного театру в опері "Богема".
"Молоді казахстанські співаки вразили своїми вокальними можливостями, іскрометною акторською грою і яскравим артистизмом. Вони не тільки з точністю передали режисерську концепцію, а й збагатили спектакль, внісши в образи героїв свою родзинку - несподівані і цікаві штрихи, які згодом були додані у виконання партій усіма складами ", - відзначили в постановочної групи.
Генуезька публіка вже встигла познайомитися з казахстанськими артистами, які представили 29 листопада шедеври казахської музичної класики на концерті. Виступ пройшов з аншлагом, глядачі із захопленням сприйняли творчість наших виконавців.
Разом з солістами в Італії протягом двох тижнів над постановочної частини працювала концертмейстер "Астана Опера" Долорес Умбеталіева, яка вже повернулася на батьківщину. Важливо відзначити, що вперше в історії казахстанського оперного театру концертмейстер взяла участь в подібному творчому взаємообмін.
"У постановці задіяна велика кількість фахівців, які присвячують всі свої сили спектаклю. Вражає дисципліна цієї великої команди. У театрі досвідчені піаністи грають все, не пропускаючи жодної ноти, динамічного відтінку або авторської ремарки. Порадувало трепетне, шанобливе ставлення італійських музикантів до концертмейстерам. для мене стало несподіванкою, що ми настільки відрізняємося один від одного якістю і манерою фортепіанної гри. Схиляюся до думки, що причина цього - різні школи піанізму ", - розповіла дипло ант міжнародних конкурсів Долорес Умбеталіева.
Додамо, що спектакль за участю казахстанських співаків буде запропонований увазі публіки 27, 29 грудня, 2 і 3 січня. Онлайн-трансляція постановки режисера Етторе Скола пройде 29 грудня о 01.10 за часом Астани з повтором 3 січня о 05.30 на каналі генуезького театру ( www.streamingcarlofelice.com ). У перерві шанувальники класичного мистецтва зможуть побачити інтерв'ю з солістами, які розкажуть, як їм працювалося в Генуї і поділяться інформацією про особисте трактування своїх персонажів.
27, 29 грудня і 3 січня партію Мімі виконає Айгуль Ніязова, Рудольфа співатиме Медет Чотабаев, Мюзетта представить Салтанат Ахметова, Марсель - Талгат Мусабаев, Шонар - Євген Чайников, Коллен - Артур Каіпкулов. А2 січня разом з солістами "Астана Опера" в партії Мімі виступить італійське сопрано Серена Гамбертоні, Рудольф - Леонардо Каімі.