У Криму чекають Ніно Катамадзе з "зеленим" альбомом і супервечерінка Дурнєва

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

4 грудня 2012, 16:28 Переглядів: 4 грудня 2012, 16:28 Переглядів:   Відома грузинка представить кримчанам свій новий альбом & laquo; Green & raquo ;

Відома грузинка представить кримчанам свій новий альбом & laquo; Green & raquo ;. Фото: & nbsp; subhisha.blogspot.com.

Готуючись до новорічних свят, не забудьте порадувати себе і близьких ще й в році, що минає, відвідавши одне з майбутніх культурних подій. Тим більше, що в грудні Крим готуються відвідати відразу кілька легендарних виконавців.

КОНЦЕРТИ. Першим з гастролями приїхав народний артист Росії та України Олександр Малінін. Знаменитий виконавець романсів в останні кілька років практично не давав сольних концертів, але кримського слухача порадує вже сьогодні - на концерті в севастопольському Будинку офіцерів флоту, а на наступний день - в столиці автономії. Почути всенародно улюблені хіти "Берега", "Ніч" та "Поручик Голіцин" зможуть ті, хто вже придбав квитки, вартість яких коливається від 120 до 550 грн. Решта ризикують не почути знаменитого співака, адже, як розповіли в касі Українського музичного театру, практично всі квитки на концерт уже розкуплені.

Знову порадує своїм виступом джазова співачка Ніно Катамадзе. На цей раз, 5 грудня в Севастополі і 7 грудня в Сімферополі, відома грузинка представить кримчанам свій новий альбом "Green". Ціна квитків - від 100 до 400 грн.

Крім того, фанати року зможуть побувати на концертах відразу двох культових українських колективів. У Севастополі та столиці автономії 7 і 8 грудня виступить група "Табула Раса", а 18 грудня в залі сімферопольського музучилища - колектив "Скрябін" зі своїм незмінним лідером Кузьмою. Вартість квитків на концерти українських рокерів - від 100 до 300 грн.

КЛУБИ. Любителів нічних клубів також чекає кілька сюрпризів. У севастопольському арт-клубі "Артишок" виступить молодий, але вже відомий виконавець Макс корж , Що змішує в своїй творчості реп і електронну музику. Пісні з дебютного альбому Макса "Тваринний світ" можна буде почути вже завтра. Правда, тим, хто не встиг придбати квитки заздалегідь, в день концерту вони обійдуться вже дорожче - близько 150 грн. У тому ж клубі 7 грудня відбудеться вечірка популярного телеведучого Олексія Дурнєва, під час якої пройдуть зйомки його телешоу "Дурнєв + 1". У програмі - розіграш подарунків та дискотека до ранку.

Вперше порадує севастопольців і російський артист Антон Гер. Автор синглу "Самотній чоловік" спочатку завоював популярність на дискотеках Німеччини, а потім про нього почули і на пострадянському просторі. Улюбленець жінок, як анонсує себе Герр, виступить в цю суботу, 8 грудня, в Севастополі. Вартість квитків - від 60 грн.

У ТЕАТРАХ - Корікова І КАРЛСОН

Кримські театри в грудні порадують глядачів кількома яскравими виставами. Так 15 грудня в ялтинському театрі імені Чехова відбудеться гастрольний спектакль ліричної комедії "Коли чоловіка немає вдома", поставленої трупою Московського незалежного театру. У головній ролі - російська актриса Олена Корикова , Відома за серіалом "Бідна Настя". Вартість квитків - 60-280 грн.

А в сімферопольському Українському музичному театрі 16 грудня відбудеться прем'єра балету "Марна обережність", поставленого за однойменним твором Жана Доберваля. Вартість квитків - 15-70 грн.

Крім того, в тому ж театрі підготували і новорічну прем'єру для дітей: з 22 грудня по 6 січня розпочинається показ нової музичної казки "Малюк і Карлсон". Вартість квитків - 15-40 грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Криму чекають Ніно Катамадзе з" зеленим "альбомом і супервечерінка Дурнєва". інші Новини Криму дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Дєдух Олена

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.