Представник Алтайського краю став учасником Міжнародного молодіжного форуму «Балтійський Артек»

20 серпня 2013 р 15:58

Він проходив з 7 по 15 серпня в селищі Примор'ї Калінінградській області.

Учасниками форуму «Балтійський Артек» стали 1500 осіб. Крім представників Росії на форумі були учасники 11 країн - Литви, Латвії, Білорусії, Естонії, Польщі, Чехії, Німеччини, Казахстану, Фінляндії, Киргизії і України.

Табір форуму відвідали губернатори регіонів Північно-Західного федерального округу, секретар Ради Безпеки Російської Федерації Микола Патрушев і заступник повпреда Президента Російської Федерації у Північно-Західному федеральному окрузі Станіслав Воскресенський.

Форум «Балтійський Артек - 2013» складався з дев'яти напрямків - «Твоє справа», «Твій старт», International, «АРТ-Простір», «Простір майбутнього», «Добра справа», «медіапотоків», «Наставник майбутнього» та « активна позиція ».

«Традиційно пройшли тренінги, майстер-класи, лекції, ділові ігри, конкурси, зустрічі з vip-персонами, концерти. В якості спікерів, експертів і гостей у форумі взяли участь відомі бізнесмени і бізнес-тренери, представники державних органів і громадських організацій, консули європейських держав, громадські активісти, потенційні інвестори, медіаперсон і багато інших », - розповіли в Головному управлінні освіти і молодіжної політики Алтайського краю .

Серед них - драматург Євген Гришковець, головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов, бізнесмен Рубен Варданян, телеведуча Юлія Бордовских, керівник департаменту культури міста Москви Сергій Капков.

«Форум« Балтійський Артек »в Калінінградській області став центром тяжіння для талановитих молодих людей і затребуваною майданчиком для обговорення проблем в освіті, науці, культурі, спорті, бізнесі», - зазначають у відомстві.

20 серпня 2013 р 15:58   Він проходив з 7 по 15 серпня в селищі Примор'ї Калінінградській області