Досконалість в жанрі ню

1. поділіться

ВІННИЦЯ. Вишиванки, візерунок яких змінює колір залежно від освітлення, представила в Центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» дизайнер Людмила Бушинська. У колекції 40 сорочок, сяючих завдяки особливій нитки безліччю відтінків - від золотого до фіолетового. Досягнення вінничанки зафіксували представники Книги рекордів України - таких вишиванок українські майстрині ще не створювали. Презентація завершилася аукціоном, на якому пішли з молотка сім ексклюзивних сорочок. Виручені від продажу кошти - 80 тис. Грн. - будуть перераховані в фонд першого в Україні пісенного фестивалю «Золотий птах» для дітей з особливими потребами. Можливість придбати вишиванку на благодійному розпродажі отримають жителі та інших міст країни, обіцяють ініціатори проекту, в тому числі - громадська організація Центр «Культурна стратегія - ХХІ».

ЗАПОРІЖЖЯ. Популярна у молодят і туристів Хортицкая сходи відкрилася після реконструкції на легендарному острові. Архітектурна споруда у стилі класицизму, яке прикрашає парковий комплекс з середини минулого століття, до недавнього часу перебувало в аварійному стані. Щоб відродити «сходи поколінь», а це 168 ступенів, знадобилося 50 тис. Грн. Кошти виділив металургійний комбінат «Запоріжсталь» в рамках конкурсу «Ми - це місто».

КИЇВ КИЇВ. Роботи в жанрі «ню» британського фотохудожника Елвіна Бута об'єднала експозиція «Втілене», розгорнута в галереї Brucie Collections (вул. Артема, 55б, тел. (044) 205-4264). Знімки з трьох найвідоміших серій майстра - Osmosis, Anamorphosis і Corpus - оспівують красу оголеного тіла. Серед тих, хто зробив сильний вплив на його творчість, автор називає іменитих французьких скульпторів - Огюста Родена, Арістіда Майоля і Гастона Лашез. Це особливо помітно в серії Corpus (в 2002-му вона була відзначена престижною нагородою Kodak Photo Book). На рахунку Елвіна Бута, який творить сьогодні в США і у Франції, понад півсотні персональних і колективних виставок. Виставка в українській столиці буде працювати до 1 лютого. Вхід вільний. Роботи продаються.

РІВНЕ. Першу в Україні художню аудіокнигу у форматі DAISY презентували в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Автор віршованої збірки «Тобі емоції справжні» - незряча поетеса Вікторія Самчук. DAISY, так називається система для запису цифрових «говорять» книг, Вікторія вибрала не випадково - заступник голови Рівненського обласного відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії», вона не з чуток знає проблеми тих, хто погано бачить. Прочитати книгу їм допоможе мовної синтезатор DAISY-плеєра. Збірник лірики виданий на кошти міського бюджету.

ХАРКІВ. Три десятка гобеленів, виконаних Богданом Губаля - заслуженим діячем мистецтв України, професором кафедри дизайну та теорії мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, представлені на виставці «Моє святе ремесло!» В Харківському художньому музеї (вул. Раднаркомівська, 11, тел. (057) 706-3395). Захоплення ткацтвом майстер з Івано-Франківська, роботи якого сьогодні прикрашають приватні колекції в Австралії, Австрії, Німеччині, Ізраїлі та багатьох інших країнах, успадкував від матері. Завдяки новаторським прийомам, якими автор «розбавив» традиційну техніку плетіння, фактура тканини набуває особливої ​​виразності. Експозицію доповнює кераміка відомих майстрів Слобожанщини з фондів музею. Побачити твори з льону, бавовни, вовни і глини можна до 14 грудня.

Побачити твори з льону, бавовни, вовни і глини можна до 14 грудня

C3-image003.tif

cultprostir.com.ua/uk/news-single/u-kiyevi-pokazhut-erotichne-mistectvo

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

поділіться

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.