28 грудня Armin Only: Intense в Києві

28 грудня о 21:00 у столичному МВЦ виступить один з найвідоміших і популярних ді-джеїв планети Armin van Buuren (Армін ван Бюрен) зі своїм сольним грандіозним шоу в рамках світового туру "Armin Only: Intense"!

Глядачі "Armin Only: Intense" зможуть побачити 6-ти годинний виступ від 5-ти разового володаря звання діджея №1 в світі, яке супроводжується лайв від музикантів і вокалістів, які взяли участь у записі нового альбому "Intense".

Унікальна концепція шоу, масштабні сцена, декорації і приголомшливі уяву спецефекти - це все "Armin Only: Intense". 20 шоу в рамках світового туру охоплять 19 міст в 12-ти країнах на 4 континентах. 28 грудня 2013 року, Київ стане першим, після світової прем'єри в Амстердамі, містом, який удостоїться честі приймати "Armin Only: Intense". Армін ван Бюрен повертається до Києва, щоб своїм багатогодинним виступом подарувати ті самі враження і моменти, які об'єднують разом мільйони людей на всіх континентах.

Ім'я Армін ван Бюрен знайоме навіть людям далеким від танцювальної культури. Він - єдиний діджей у світі, який 5 разів удостоювався звання діджея №1; він ведучий популярного двогодинного радіо-шоу "A State of Trance", яке знаходиться в ефірі з 2001 р і на даний момент мовить на 25 радіостанціях у всьому світі; він творець найбільшого звукозаписної лейблу електронної музики на планеті "Armada Music"; він просто чудовий музикант, який багато років популяризує електронну музику і є головним синонімом поняття "транс" в музичному світі.

За основу шоу "Armin Only: Intense" узятий останній, п'ятий за рахунком, альбом Арміна ван Бюрена "Intense", випущений в 2013 році.

Армін ван Бюрен: "Альбом" Intense "охоплює більше жанрів, ніж будь-який з моїх попередніх альбомів. Це гармонійна суміш напрямків від прогрессива і трансу до класики і навіть рок-музики. Деякі з треків я доводив до досконалості місяцями. У записі альбому я намагався використовувати якомога більше живих інструментів, тут є навіть оркестр і рок-група мого брата Еллера ".

Повністю відповідальної за концепцію і реалізацію грандіозного шоу буде голландська компанія ALDA Events, за словами якої "Armin Only: Intense" стане незабутнім дійством для кожного відвідувача. Для створення нового, ще більш видовищного і насиченого шоу Армін ван Бюрен і ALDA Events об'єднали зусилля з відомим театральним постановником Jos Thie і босом глобальної продакшн компанії 250K Sander Reneman. Два креативних режисера разом з командою Intense працюють над новим, абсолютно неординарним підходом до денс шоу.

Армін ван Бюрен: "В основі Armin Only завжди лежить діджей-сет. Але для того, щоб зробити його максимально цікавим публіці, я представлю live шоу-моменти так, як якщо б ви були глядачами в театрі! В той час як сьогодні кожне денс подія - це низка коротких змінюють один одного виступів від безлічі артистів, Armin Only - це завжди сет довжиною в цілу ніч. це одне велике музичне подорож. це шоу з'явилося, як данина моєму бажанню подарувати моїм шанувальникам щось більше, ніж звичайне двогодинний виступ, пережити разом з вами наст ящее музичне пригода. Завдяки моїм шоу Armin Only, я можу розповісти вам повну і завершену історію, поділитися з вами абсолютно всім, чим я хочу. Разом з приголомшливою командою ми вивели всі шоу в цілому і кожне окреме з його подій на новий рівень. " Armin Only: Intense "- не тільки моя заслуга. Воно стало можливим і успішним завдяки злагодженій роботі Intense команди. і, звичайно, все це було б просто неможливим без вас. Ви, мої шанувальники, даруєте мені свою любов довгі роки, ваша підтримка - завжди зі мною, де б я не виступав: в кожному місті, на кожному фестивалі, шоу і вечірці. Під час мого нового шоу Armin Only кожен з вас стане частиною чогось нового і абсолютно особливого. Мій новий альбом Intense оживе і зазвучить по-новому, завдяки надзвичайним вокалістам, танцюристам і музикантам. Armin Only завжди дає мені можливість знову і знову переживати те, що я люблю найбільше - моє музичне подорож разом з вами ".

Сольний шоу Арміна ван Бюрена "Armin Only: Intense" унікально ще й тим, що від самого початку і до кінця він виступає сам, без інших ді-джеїв та музичних помічників. Тільки він один і співавтори творів, які входять в його новий альбом. У різні роки це були різні музиканти, але їх імена завжди були на слуху: Бенно де Гої (Benno de Goeij), Джен Вейн (Jan Vayne), Роджер Ша (Roger Shah), рідний брат Арміна - Еллер ван Бюрен (Eller van Buuren ), а також численні вокалістки і вокалісти, серед яких чарівні Софі Елліс-Бекстор (Sophie Ellis-Bextor), Сюзанна (Susanna), Дженніфер Рене (Jennifer Rene), Одрі Галлахер (Audrey Gallagher), Шарон ден Адель (Sharon den Adel) , Надя Алі (Nadia Ali), Ван Вельзен (Van Velzen), Кріс Джонс (Chris Jones), Крістіан Бернс (Christian Burns) та інші. Ну і крім свіжого матеріалу, глядачі шоу, звичайно ж, зможуть почути все краще, на що здатний Армін ван Бюрен!

У грудні 2010-го в рамках туру "Armin Only: Mirage" Київ прийняв неймовірно успішне шоу, яке зібрало аншлаг - 12 00 відвідувачів. До сих пір ця подія вважається одним з найкращих танцювальних заходів за всю історію України. "Armin Only: Intense" має всі шанси встановити нову планку видовищності шоу і стати новим еталоном поняття "Краще танцювальне шоу світу"! Не пропустіть шанс доторкнутися до історії і побачити дійсно один з кращих виступів сучасної танцювальної індустрії разом з її флагманом - Армін ван Бюрен!

Ти ще не читаєш наш Telegram ? А дарма! підписуйся