Арії з опер Чайковського і Верді прозвучали на концерті Марії Гулегіною у Владивостоці

Марія Гулегіна

Арії з опер Петра Чайковського і Джузеппе Верді прозвучали в суботу на сольному концерті прими Маріїнського театру Марії Гулегіною на Приморській сцені Маріїнки у Владивостоці.

Глядачі стоячи вітали співачку, нагородивши її 15-хвилинними оваціями. Гулегіна подякувала глядачів Владивостока за доброзичливий прийом і виконала на біс пісню вірменського композитора Комітаса.

Прима Маріїнського театру приїхала до Владивостока на початку травня на запрошення художнього керівника Маріїнки Валерія Гергієва. Для свого виступу вона вибрала улюблену оперу - "Тоска" Джакомо Пуччіні. Співачка вже почала репетиції, але через два дні після приїзду захворіла, що стало причиною перенесення вистави з 8 на 11 травня.

Але і 11 травня співачка не змогла вийти на сцену. У виставі її замінила солістка Приморської сцени Олена Стіхіна. Також довелося скасувати велику творчу зустріч із глядачами.

Єдина зустріч, яку провела співачка з глядачами і ЗМІ, відбулася в крайовому музеї ім. Арсеньєва. Марія Гулегіна подарувала музею сережки своєї улюбленої героїні Тоски з однойменної опери Джакомо Пуччіні та маленьку ікону, з якою не розлучалася останні 10 років, а також розписалася в книзі почесних відвідувачів музею.

З 1 січня колишній Приморський театр опери і балету в місті Владивосток набув статусу Приморської сцени Маріїнського театру.

ТАСС