У Львові пройде фестиваль Параджанова

1. Орфографічна помилка в тексті:

16 серпня 2018, 14:18 Переглядів: 16 серпня 2018, 14:18 Переглядів:   На фестивалі буде багато цікавого

На фестивалі буде багато цікавого. Фото: соцмережі.

У Львові з 19 по 24 серпня пройде "III Фестиваль Параджанова: місце правди". Місце дислокації - мікрорайон Левандівка, де знаходиться вулиця Параджанова.

"Протягом шести фестивальних днів в культурно-мистецькому центрі" Супутник "буде проходити виставка, присвячена Сергію Параджанову. Також на фестивалі пройде багато зустрічей, лекцій та дискусій з кінознавцями, істориками мистецтв, запрошені кінорежисер Роман Балаян, сценарист і кінокритик Сергія Тримбач, мистецтвознавець Діана Клочко, академік Сидор Кіраль ", - повідомляють в прес-службі ЛМР.

Кінопрограма під відкритим небом в Левандівському парку, крім фільмів самого Сергія Параджанова і творів про нього, включає шедеври українського кіно. Також на фестивалі відбудеться презентація фільму "Серце матері" В'ячеслава Бігуна.

Крім цього, на гостей фестивалю чекають покази театру тіней, "живі колажі", майстер-класи та цілий "Вечір Театру".

Новим напрямком сучасної культури, представленим на фестивалі, стане електронна музика. Poison Clan представить на Фестивалі майстер-класи, dj-сети і приєднаються до святкового концерту.

"У небо знову підніматися повітряна куля від Галицького товариства повітроплавців, адже територія Левандовського парку на початку ХХ століття служила першим Галицьким аеродромом", - додають організатори.

На завершення фестивалю планується великий концерт до Дня Незалежності України.

Крім того, на фестивалі буде багато майстер-класів для дорослих і дітей. Тут можна буде навчитися робити колажі, танцювати аргентинському танго і майструвати з дерева.

Довідка:

Фестиваль Параджанова - це проект-колаж, присвячений культовому режисерові, який за допомогою різних жанрів мистецтва переосмислює творчість Сергія Параджанова. Його фігура однаково важлива для вірмен, грузинів і українців.

Раніше ми публікували спогади сина Параджанова . Він розповів, як батько подарував Лілі Брік букет з колючого дроту і шкарпеток, і як завдяки Володимиру Висоцькому аристократія Тбілісі скинулася Параджанову на ремонт.

Також повідомлялося, що "Сегодня" виявилося першим і єдиним серед ЗМІ, допущеним до архівного "справі Параджанова", якого судили в закритому процесі. Документи красномовно говорять про те, як розгорталася "справа", хто дав показання проти режисера і що за це отримав від влади

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Львів готується до фестивалю Параджанова: багато фільмів і зустрічей з відомими людьми". інші Новини Західної України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.