У Центрі російської культури покажуть спектакль '' Невиправний брехун ''

7 серпня, о 19:00, в Центрі Російської Культури покажуть спектакль '' Невиправний лгун''со Станіславом Садальським і Тетяною Васильєвої.

Життя Аркадія була тужливої ​​і сіркою, поки він не зустрів сімейного психолога Лідію. Їх зв'язок тривала п'ять років, але одного разу обидва різко порвали один з одним. Незабаром до Лідії на прийом приходить дружина колишнього коханця, Лариса. Їй необхідно, щоб та повернулася до Аркадія, тому що, тільки коли він був з Лідією, їхнє сімейне життя було щасливим. Прохання буде виконана, але чоловіка в неї не присвятять.

Станіслав Садальський закінчив ГІТІС, був прийнятий в трупу Московського театру "Современник". Зараз живе в Санкт-Петербурзі, веде блог в Живому Журналі, має в Інстраграме понад сто тисяч передплатників. Він займався журналістикою, публікувався в «Комсомольской правде», вів рубрику «Скандальскіе новини» в «Експрес-газеті». Працював на радіостанціях «РДВ», «Срібний дощ», створив на радіо програму «Шоу Самотнього Шута», був провідним освітнього телешоу про здоров'я «Пігулка» на Першому каналі.

Станіслав Садальсткій - актор, якого і сьогодні пам'ятає глядач за роллю в серіалі «Місце зустрічі змінити не можна», хоча його фільмографія вже налічує більше ста ролей. Роль Кістки Саприкіна на прізвисько "Цегла" блискуча, а тому і любима глядачем.

Тетяна Васильєва - закінчила Школу-студію МХАТ і відразу була прийнята в трупу Московського театру Сатири, пізніше перейшла в театр ім. Вл.Маяковского. Але саме її театром, де розкрився по-справжньому талант, стала Школа Сучасної П'єси, куди Васильєва прийшла на запрошення художнього керівника Йосипа Райхельгауза.

«Здрастуйте, я ваша тітка!», «Найчарівніша і найпривабливіша» - стали радянською класикою завдяки акторській ансамблю і ролям Тетяни Васильєвої. Сьогодні за плечима у актриси більше сотні ролей в кіно і в серіалах. Популярність серед молодого покоління глядачів актриса отримала, виконавши роль замдиректора Галини Смірнової в містичному серіалі «Закрита школа».

Ще одна роль дісталася актрисі Тетяні Данилової, зірці скетч-шоу «6 кадрів» і серіалів «Татусеві дочки», «Щасливі разом». Тетяна після закінчення школи вступила в Казанське театральне училище, переїхала в Москву, стала актрисою театру «Сатирикон».

Комедійний спектакль Володимира Устюгова «Невиправний брехун» поставлена ​​за мотивами п'єси хорватського драматурга Миро Гаврана.

Режисер вистави Володимир Устюгов, закінчив Театральне училище ім. Б. Щукіна. Перша режисерська робота - романтичний комедійний серіал «Не плач за мною, Аргентина» (2011). З театральними роботами таллінський глядач уже знаком: спектаклі «Розкішне весілля» та «Блеф, або Спокуса життям» підкорили глядачів. Володимир Устюгов - вміє відмінно робити комедії!

У виставі «Невиправний брехун» таллінський глядач побачить кращих гострохарактерних акторів, а значить треба не упустити цей момент, прийти в театр і отримати задоволення, спостерігаючи за блискучої і філігранної грою російських зірок.