Карти з Кримом в складі РФ надрукували в Україні - СБУ

1. Орфографічна помилка в тексті:

17 травня 2018, 13:46 Переглядів: 17 травня 2018, 13:46 Переглядів:   Фрагмент карти

Фрагмент карти. Фото: СБУ.

Служба безпеки України (СБУ) припинила на одному з поліграфкомбінатів України друк карт Росії, на яких тимчасово окупований Крим зображений в складі РФ. Про це повідомила прес-служба СБУ.

"Правоохоронці задокументували факт виготовлення на одному з приватних поліграфічних підприємств України календарів футбольних ігор ЧС-2018 із зображенням карти РФ з тимчасово окупованої території АР Крим", - повідомляється на офіційній сторінці прес-центру СБУ в Facebook.

За інформацією СБУ, календарі повинні були надійти в роздрібний продаж по всій території України. Відкрито кримінальне провадження за ст. 110 КК - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Нагадаємо, це далеко не перший випадок виявлення карт із зображенням українського Криму в складі Росії. Наприклад, в Чернівецькій відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України під час яких на сцені розмістили карту України, де була відсутня частина території держави - АР Крим. Було зареєстровано відповідне кримінальне провадження.

Також на початку 2018 року в Чехії вилучили шкільні атласи з "російським Кримом" . До арту Європи з некоректним зображенням анексованого Криму була виявлена ​​в одній зі шкіл Праги.

А мінкульт Франції показав карту з "російським" Севастополем . Відомство створило карту, на якій позначило учасників міжнародної акції "Ніч музеїв-2018", з описом музеїв і їх адресами.

Як відомо, Росія в 2014 році незаконно анексувала український півострів, ввівши туди війська і провівши так званий "референдум". Західні країни ввели санкції проти РФ за порушення міжнародного права.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В Україні надрукували карти з" російським "Кримом - СБУ". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.