Віктор Єрофєєв презентує книгу "АКІМУДИ: нелюдський роман" - Москва 24, 15.10.2012

1. Віктор Єрофєєв презентує книгу "АКІМУДИ: нелюдський роман"
  2. Віктор Єрофєєв презентує книгу "АКІМУДИ: нелюдський роман"
  3. Віктор Єрофєєв презентує книгу "АКІМУДИ: нелюдський роман"

Віктор Єрофєєв / Фото: ІТАР-ТАСС

У ТД "Бібліо-Глобус" 16 жовтня відбудеться презентація нової книги письменника Віктора Єрофєєва "АКІМУДИ: нелюдський роман". На сторінках твору автор розмірковує про столичне життя і звичаї москвичів. Однак зовсім скоро сюжет набуває несподіваний для читача поворот. Єрофєєв вводить в роман елемент містики.

"У Москві відкривається посольство неіснуючої на земній кулі країни Акімуди. Це держава страшно любить Росію. Вони хочуть, щоб Росія процвітала. Але наша природна підозрілість, недовіра до будь-якого позитивного вчинку приводить до того, що Росія оголошує війну Акімудам. Наші славні бомбардувальники кудись то летять і щось бомблять ", - так описує автор ідею свого роману.

Протягом всієї розповіді літератор задається питанням про сенс людського існування. Читач знайде в романі Єрофеєва вічну тему кохання, святості, абсурду і жорстокості. Головним героям роману чекає нелегка зустріч - очна ставка з "новим богом".

Початок заходу о 19.30. Зустріч з автором пройде на першому рівні залу презентацій, повідомляється на сайті книгарні.

Біографія і творчість Віктора Єрофєєва

Віктор Єрофєєв, якому 19 вересня виповнилося 65 років , Є лауреатом премії імені В.В. Набокова, кавалером французького Ордена мистецтв і літератури. Єрофєєв займає посаду головного редактора The Penguin Book of New Russian Writing, а також є автором і ведучим телепрограми "Апокриф" на каналі "Культура" і ведучим передачі "Енциклопедія російської душі" на Радіо Свобода.

Визнання читацької аудиторії прийшло до Єрофєєва після публікації його романів "Життя з ідіотом", "Російська красуня" і "Русский апокаліпсис".