Журнал «Техніка та обладнання для села»

Переглядів: 1973

Науково-виробничий та інформаційно-аналітичний журнал «Техніка і обладнання для села», засновником і видавцем якого є ФГБНУ «Росінформагротех», видається щомісяця з січня 1997 року за підтримки Міністерства сільського господарства Російської Федерації.

Федеральне державне бюджетна наукова установа «Центральна наукова сільськогосподарська бібліотека» будучи національним центром міжнародної інформаційної системи AGRIS (Agricultural Research Information System) підтвердила включення журналу «Техніка і обладнання для села» в базу даних AGRIS і відповідність статей журналу критеріям відбору документів для цієї БД.

Публікації в журналі «Техніка і обладнання для села» »входять в системи розрахунків індексів цитування авторів і журналів. «Індекс цитування» - числовий показник, що характеризує значимість даної статті і обчислює на основі наступних публікацій, що посилаються на дану роботу.

Журнал індексується в системах:

• Рінц - бібліографічний і реферативний покажчик, реалізований у вигляді бази даних, що акумулює інформацію про публікації російських учених в російських і зарубіжних наукових виданнях. Проект РИНЦ розробляється з 2005 р компанією «Наукова електронна бібліотека» ( elibrary.ru ). На платформі elibrary до 2018 р розміщено 5324 журналу
  • AGRIS (International System for Agricultural Science and Technology) - міжнародна бібліографічна база даних з більш ніж
    7,5 млн структурованих бібліографічних даних по сільському господарству і суміжних дисциплін. База даних адмініструється Продовольчою і сільськогосподарською організацією Об'єднаних Націй (ФАО ООН); дані надходять з понад 150 установ з 65 країн світу.

Якщо помітили помилку, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter

Авторизуйтесь, щоб залишити коментар