Анна Самохіна хвора на рак в останній стадії

(Казань, 2 лютого, «Татар-інформ»). У важкому стані в одному з пітерських хоспісів знаходь (Казань, 2 лютого, «Татар-інформ») ться Анна Самохіна. Доктора діагностували у одній з найкрасивіших актрис вітчизняного кіно рак четвертого ступеня. Друзі Анни сподіваються тільки на диво.

Партнер Анни по пітерської сцені актор Сергій Кошошін просто в шоці від раптового горя. «Ані дуже погано, її шанси я розцінюю як один на мільйон, - поділився Сергій. - Біда прийшла як ураган, хвороба просто раптово на неї накинулася. Анечка нікого не хоче бачити. Офіційна медицина відмовилася її лікувати. Поруч з нею зараз її улюблені і рідні люди. Вони не відходять від її ліжка. Ізраїльські та німецькі лікарі не взялися її лікувати, сказали, що занадто пізно звернулася. Актори, які з нею працюють, знають її, дуже переживають ».
Останні роки Анна дуже багато і успішно працювала в кіно і на театральній сцені, залишивши свій ресторанний бізнес в Пітері, пише «Експрес-газета». Буквально рік тому на одній з прес-конференцій журналісти зробили їй комплімент: «Яка ж ви красива, Анна»!

«Красива жінка - це здорова і добре виспався жінка. Запевняю вас, що кожен день бути красивою неможливо. Це все відносно. Якщо вранці у мене є можливість вибрати в гардеробі не поспішаючи наряд, надіти туфлі на підборах і сісти в хорошу машину, то тоді я буду красивою. А якщо я біжу похапцем на роботу і беру в гардеробі перше, що валиться на голову, то тоді я не думаю, що комусь сильно сподобаюся », - відповіла Самохіна.
Анна Самохіна (В дівоцтві Підгірна) народилася 14 січня 1963 місті Гур'євськ.
Закінчила Ярославське театральне училище. Заміж вийшла за однокурсника Олександра Самохіна, з яким переїхала в Ростов - на - Дону, де служила в Театрі юного глядача. У 1983 році в родині Самохіна народилася дочка Саша. Потім сім'я переїхала до Петербурга. З другим чоловіком Анна відкрила ресторанний бізнес і проявила себе як дуже грамотний ресторатор і бізнес-леді. Її ресторани «Граф Суворов» і «Поручик Ржевський» користувалися особливою популярністю в місті на Неві.

На рахунку Самохіної кілька десятків ролей у фільмах різних жанрів, серед яких «В'язень замка Іф» - Мерседес (кінодебют), «Злодії в законі» - красуня Рита, «Царське полювання» - княжна Тараканова, «Тартюф» - Маріанна, «Три кольори любові »- Маша,« Любов не те, що здається »- Дарина Петрівна Князєва та інші.

Анна Самохіна хвора на рак в останній стадії (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.