Ані Лорак покаже в Улан-Уде шоу «DIVA» | Байкал Daily - Новини Бурятії і Улан-Уде в реальному часі

Співачка змінить 30 костюмів і привезе дві фури декорацій

19 жовтня в 19:00 в фізкультурно-спортивному комплексі Улан-Уде дасть концерт відома співачка Ані Лорак. Для глядачів вона представить своє нове шоу «DIVA», з яким проїде по 28 містам Росії. Його дебют пройшов 3 березня в Москві в спортивному комплексі «Олімпійський».
У програмі прозвучать як відомі, так і зовсім нові пісні, серед них будуть композиції «Повільно», «Божевільна», «Стримай моє серце». Визнані хіти вперше представлять в іншому звучанні. Ліричні композиції, завдяки аранжуванням, перетворяться в запальні треки.
Перед концертом прибудуть дві фури з декораціями і технічними установками, кінетичні підвіси і прилади, сценічні ліфти, запрограмовані змінювати простір і створювати ілюзію рухомого статі зароблять на сцені.
Сама співачка за час шоу-програми з'явиться в образах знаменитих див минулого і сьогодення. Дизайнери зі світовими іменами працювали над створенням більше 30 сценічних костюмів.

Режисером шоу став Олег Боднарчук, серед робіт якого шоу «Кароліна» Ані Лорак, «Різдвяні зустрічі» Алли Пугачової, шоу «Інший» Філіпа Кіркорова, ряд премій «МУЗ-ТВ».
- «DIVA» - це шоу-перевтілення. Неймовірні декорації, сцена-трансформер і робот-маніпулятор вразять навіть найвибагливішого глядача. Ви станете частиною музичного чарівництва - вистави про безмірною силі справжньою Діви! - обіцяють організатори.

Над концертом «DIVA» працює команда професіоналів з України, Білорусі, Росії, Чехії, Великобританії, Польщі, Голландії та інших країн.
Вартість квитків складе від 1500 до 5 тисяч рублів.
Довідка:
Ані Лорак (Кароліна Мирославівна Куєк) народилася 27 вересня 1978 року в місті Кіцмань, Чернівецької області - українська співачка, народна артистка України (2008). Володарка премій «Золотий грамофон», «Співачка року», «Золота шарманка», «Людина року», «Пісня року» та ін., А також п'яти «золотих» дисків.
У 1999 році Ані Лорак стає наймолодшою ​​заслуженою артисткою України. В цьому ж році співачка знайомиться особисто з відомим російським композитором Ігорем Крутим, в співпраці з яким з'являється композиція «Дзеркала». Між Ігорем Крутим і Ані Лорак підписується контракт, який вступає в силу навесні 2000 року. У 2002 році співачка увійшла в топ-100 найсексуальніших жінок світу, а в 2008 році журнал FHM включив співачку в рейтинг топ-100 найсексуальніших жінок світу.

У 2005 році виходить англомовний альбом «Smіle» з однойменною композицією «Smile», яку співачка збиралася представити на Євробаченні. Цей альбом теж став «золотим». У 2008 році вийшов сингл «Shady Lady» і з цією піснею співачка поїхала на «Євробачення-2008» і зайняла 2 місце. Вийшла російська версія цієї пісні «З неба в небо», за яку Ані Лорак отримала «Золотий грамофон».
У 2009 році вийшов альбом «Сонце», який приніс співачці величезну популярність не тільки на Україні, але і в країнах СНД. Альбом отримав «платиновий статус», а пісня «Сонце» була удостоєна премії «Золотий грамофон». В цьому ж році співачка була удостоєна премії «Людина року» в номінації «кумир українців» і була номінована на премію Муз-ТВ. У 2010 році вийшла збірка кращих пісень «The Best». Ані Лорак отримала «Золотий грамофон» за пісню «З першого погляду» і була номінована на премію Муз-ТВ.

За даними Бурятського гідрометцентру, 8 червня по республіці днем ​​по північний захід місцями короткочасні дощі, можливі грози

Заборона або обмеження триватимуть з 10:30 до 23:30

Його володарем стала команда з Іркутська

У Сочі забайкальські другокласники брали участь в проекті «Шахи в школі»