Уральські випускники побували на святі «Червоні вітрила» в Петербурзі. ФОТО, ВІДЕО

На свято приїхали випускники з 35 регіонів Росії Фото: аккаунт dimaster2022, Instagram

Кращі випускники шкіл Челябінської і Свердловській областей стали учасниками грандіозного свята «Червоні вітрила», яке пройшло 23 червня в Санкт-Петербурзі. Крім шоу на Палацовій площі для хлопців були відкриті кращі музеї культурної столиці Росії, проводилися прогулянки на теплоходах по річках та каналах і екскурсії по визначних місцях, повідомили «URA.RU» в комітеті у справах освіти міста.

Всього на «Червоні вітрила» запросили шість тисяч вчорашніх школярів з російських регіонів і зарубіжних країн - Молдови (Гагаузія), Киргизії, Вірменії, Сербії, Кіпру та Естонії. «Своїх» випускників, які змогли взяти участь у святі, було 35 тисяч. Для школярів з обмеженими можливостями виділили окремі парковки і місця для інвалідних крісел на Палацовій набережній. З урахуванням гостей число учасників склало близько 80 тисяч осіб.

Свято для багатьох почався з денного променаду по вулицях Петербурга, пише Nation News . О восьмій вечора заробила головна сцена на Двірцевій площі, де глядачів чекали провідні Іван Ургант і Дарина Александрова. Прозвучали вітання губернатора Георгія Полтавченко і міністра освіти РФ Ольги Васильєвої. Для випускників виступили популярні виконавці: Мальбек і Сюзанна, Баста, Марі Кренберрі, Quest Pistols Show, Alekseev, Алсу. Потім почалася традиційна «феєрія світла, музики, води та танцю», за якою можна було спостерігати з різних точок міста. До святкують городянам приєдналися футбольні вболівальники, які приїхали на чемпіонат світу з футболу.

Публікація від (@ dimaster2022) 23. Чер 2018 о 5:00 PDT

Публікація від (@ dimaster2022) 23. Чер 2018 у 4:48 PDT

Публікація від (@ dimaster2022) 23. Чер 2018 у 3:04 PDT

У 2018 року свято відзначає 50-річчя. Вперше корабель під червоними вітрилами проплив перед петербурзькими випускниками в червні 1968 року.