Дитячі табори Євпаторії - фото, відгуки про дитячі табори в Євпаторії

1. Дитячі табори Євпаторії Готелі, санаторії та пансіонати Євпаторії. Приватний сектор і міні-готелі....
  2. Дитячі табори Євпаторії
  3. західний Крим

Дитячі табори Євпаторії

Готелі, санаторії та пансіонати Євпаторії. Приватний сектор і міні-готелі. Офіційні сайти готелів Євпаторії. Відгуки і бронювання готелів.

В Євпаторії колись їздили відпочивати всі радянські хлопчики й дівчатка. Кримський курорт не менш популярний і в наші дні. Незважаючи на те, що минуло чимало років, сьогоднішні табору для дітей в Євпаторії відповідають всім вимогам повноцінного і комфортного відпочинку.

У таборах є спортивні майданчики, плавальні басейни, скеледроми, пейнтбольні клуби і навіть аквапарки.

Великий плюс місцевих таборів в тому, що вони знаходяться близько до моря і часто є сусідами з парковими зонами. Відпочиваючих табору в основному беруть влітку, але є установи, які працюють протягом всього року. Ось найвідоміші дитячі табори Євпаторії: «Червоні вітрила», «Перлина», «Какаду», «Піонер», «Юність».

Якщо боязно відправляти дитину одну, в Євпаторії є установи (наприклад, табір «Юність»), де батьки можуть відпочивати разом з дітьми. Але за умови, що тата і мами будуть жити в окремих корпусах.

У вартість путівки, як правило, входить проживання та харчування. Втім, є табори, де в путівку включені також витрати на ж / д квитки.

У дитячих таборах Євпаторії школярі живуть у великих упорядкованих корпусах, в середньому по 5-8 чоловік в номері. Табори надають номера як з усіма зручностями, так і кімнати, коли туалет і раковина перебувають на поверсі. Душові в основному розташовуються в окремо розташованих блоках.

Харчуються школярі в їдальнях по 5 разів на день. За тим, щоб раціон відпочиваючих був збалансованим, в дитячих установах стежать лікарі-дієтологи. Разом з тим на території деяких дитячих таборів Євпаторії є кафешки, де школярі в будь-який час можуть замовити напої, фрукти і випічку.

У всіх установах цілодобово чергує медперсонал. Кваліфіковані лікарі обслуговують дітей і на лікувальних процедурах.

Для активного відпочинку в таборах є всілякі спортивні майданчики, плавальні басейни, скеледроми, пейнтбольні клуби, в деяких установах, як було зазначено вище, є приватні аквапарки. Крім цього кожен дитячий табір Євпаторії у своєму розпорядженні власну пляжною зоною, обладнаної всім необхідним (шезлонгами, тіньовими навісами, питними фонтанчиками) для повноцінного та безпечного відпочинку дітей на море.

західний Крим

• Де зупинитися: На головному морському курорті Західного Криму - в чарівній і древньої Євпаторії , Пляжі якої славляться своїм дрібним піском, а варіантів розміщення - цілий розсип, від санаторіїв і курортних готелів до віп-котеджів. Розміщення в піщаному можна порекомендувати тим, хто втомився від «благ» цивілізації, опції - приватні гостьові будинки і невеликі пансіонати. Миколаївка - «пляж Сімферополя», вона ближче всіх до вокзалу. Чорноморське підійде для відпочинку з дітьми, на додачу це одне з найбільш екологічно чистих місць Криму. зупинитися в Севастополі порекомендуємо шанувальникам «екскурсіонки», а в Балаклаві відмінно дотриманий баланс «пляж - екскурсії».
  • Що подивитися: Музей-панорама Севастополя , Меморіал на Сапун-горі, Долину смерті, а також руїни античного міста Херсонес і Військово-історичний музей Чорноморського флоту. В Балаклаві варто оглянути понад 50 монументів Кримської, Великої Вітчизняної та громадянської воєн, в тому числі блискучий Малахов курган , А також генуезьку фортеця. Must-see Євпаторії : Турецькі лазні, вірменська церква і 600-річний водопровід. В Миколаївці можна вдосталь повеселитися в непоганих клубах на набережній або з'їздити в Сімферополь .
  • Вас також можуть зацікавіти Греція , Туреччина , Абхазія , Німеччина , Фінляндія .
  • Найпопулярніші російські міста і регіони: Золоте кільце , Казань , Москва , Санкт-Петербург , Сочі .

Дитячі табори Євпаторії

західний Крим