В Алтайському театрі драми з'явився новітній звуковий пульт

1. В Алтайському театрі драми з'явився новітній звуковий пульт 6 грудня 2017 р 18:00 За дорученням...
  2. В Алтайському театрі драми з'явився новітній звуковий пульт

6 грудня 2017 р 18:00

За дорученням глави регіону Олександра Карліна для Алтайського крайового театру драми імені Василя Шукшина придбали цифрову мікшерну консоль нового покоління. Модель DiGiCo SD12 розробили в Англії. Її презентація в Росії відбулася на початку року. Вартість обладнання становить понад п'ять мільйонів рублів. Театр в Барнаулі став першим в Росії, де з'явилася така консоль.

Щоб навчити нюансам роботи на новому пульті співробітників театру, в Барнаул приїхав звукорежисер з Москви В'ячеслав Касьянов. «Придбання потужною цифровою консолі дозволить звукорежисерам театру втілити в реальність всі свої професійні мрії, а глядачам - отримати естетичне задоволення від перегляду вистав. З придбанням DiGiCo SD12 якість звуку при проведенні театральних заходів зросте в рази, а проблеми зі звуковими перебоями будуть повністю виключені », - говорить він.

відзначають: «Звук в театрі - одна з найважливіших складових дійства. Система озвучування і звукопідсилення є засобом створення акустичної картини, задуманої режисером-постановником. Найважливіше завдання фахівців - якісно донести її до всіх глядачів, на яких би місцях залу вони не знаходилися. Важливо точно передати всі: мова акторів, інтонації голосу, різне музичний супровід, ефекти, подібні до тих, як, наприклад, в сучасних кінотеатрах при показі фільмів працюють системи Dolby Surround. Вони допомагають створювати і розкривати театральні образи. А ефектів таких безліч ». Використовувати в постановках цифрову мікшерну консоль почнуть в січні.