Ірина Аллегрова дала Першому каналу ексклюзивне інтерв'ю про колишніх чоловіків

16:13, 20.01.2017

Дата виходу: 21 cічня 2017 року.

Канал: Перший канал.

Яскрава і неповторна Ірина Аллегрова вважається однією з найуспішніших артисток на нашій естраді. Вперше вона вийшла на сцену 25 років тому і з того моменту назавжди придбала любов мільйонів росіян. Сьогодні мало хто з наших зірок може похвалитися тим, що збирає повні зали ось уже два десятиліття поспіль. Ми знаємо її сильною і вольовою жінкою, але яка вона, коли знімає свою «броню»?

Історія Ірини Аллегрової почалася задовго до її народження. Будучи зовсім хлопчиськом, батько артистки втік в цирк, де виступав під псевдонімом Аллегріс. Це прізвисько стало настільки близько Олександру Григоровичу, що незабаром він навіть поміняв прізвище Саркісов на Аллегров. Пішовши з цирку, батько Ірини вирішив присвятити себе музичному театру і передав безмірну любов до музики своєї єдиної доньки.

Кадр з документального фільму «Не можу себе жаліти»

Всі друзі Аллегрової не раз зізнавалися, що Ірина дуже поважала і цінувала свого батька. Про це одного разу розповів композитор Ігор Крутой . «Як вона любила батька! Ну, таких історій мало. І до останньої хвилини його життя, дихання і з самого раннього дитинства це було щось таке святе, це була така любов батька і доньки, що навіть з боку було приємно це спостерігати. І я їй якось написав пісню «Посмішка тата». І вона співала цю пісню, ридаючи, і тато плакав, і все в залі, по-моєму, плакали », - згадував Ігор Якович. В ексклюзивному інтерв'ю Першому каналу виконавиця легендарної «Викрадачки» розповіла про найскладніше періоді в своєму житті - важкої хвороби її улюбленого батька. Коли він пішов, Аллегрова кілька років не могла повернутися до колишнього життя.

В особистому житті артистки теж було безліч складнощів. Ходили чутки, що першою нерозділеним коханням Ірини був Муслім Магомаєв , Який близько дружив з родиною Аллегрова. Саме цей великий музикант давав зовсім юній дівчині перші уроки вокалу і вже тоді розглядали в ній майбутню зірку. Як зізнається сама Ірина, можливо, проблеми в особистому житті були пов'язані з тим, що вона спочатку задала занадто високу планку для своїх чоловіків. Ідеалом завжди був її батько. А таких, як він, практично немає. «Для мене це був ідеальний приклад. Це той самий ідеальний приклад, який мені завадив ... »- зізнавалася Аллегрова.

»- зізнавалася Аллегрова

Кадр з документального фільму «Не можу себе жаліти»

У документальному фільмі Першого каналу артистка згадає про ще один важливий подію в її житті - отримання нагороди Armenian Music Awards. Церемонія пройшла в легендарному театрі «Кодак», де вручають премії «Оскар». До Аллегрової володарем престижної статуетки став лише одна людина в світі - Шарль Азнавур . «Переді мною сидів величезний зал. Я не могла почати говорити. Тому що мені плескали і плескали. Це було дуже зворушливо. Але я, нарешті, їх зупинила і сказала: «Як був би гордий мій тато, якби він міг бачити і чути, що сьогодні тут відбувається ...» А потім я і взагалі не змогла говорити нічого ... »- поділилася співачка.

Сьогодні для Ірини найголовніше - сім'я. За своє життя вона пройшла через безліч випробувань, про які вважає за краще не згадувати. За плечима артистки чотири шлюби. Причина тому - всі чоловіки були набагато слабкіше її. «Напевно, перебувати поруч зі мною було важко. Заради мене треба було чимось жертвувати. Але, якщо людина була не готовий це робити, значить, до побачення », - вважає вокалістка. Але при цьому кожному зі своїх чоловіків вона вдячна за спільно прожиті роки.

Творцям документального фільму Аллегрова зізналася, що саме зараз відчуває себе по-справжньому щасливою і може, нарешті, дозволити собі розслабитися. Вона виростила гідну дочку і хорошого сина, а також улюбленого онука Олександра - надію сім'ї Аллегрова. Крім того, артистка багато гастролює по країні і сповнена творчих ідей. Вона не боїться труднощів, саме тому вона - Ірина Аллегрова.

Дивіться документальний фільм «Не можу себе жаліти» в суботу, 21 січня, о 10:15 на Першому каналі.