Аліна Гросу стала членом журі "Назустріч мрії"

Українські селебрітіз об'єдналися заради реалізації дитячих бажань і пошуку юних талантів!

27 березня в Києві відбувся заключний відбірковий тур «Запали мрію» IV Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії». З 138 учасників конкурсу було відібрано 34 найталановитіших. Разом з переможцями регіональних відбіркових турів, що відбулися в семи великих містах України, вони виступлять на головній сцені Фестивалю, який пройде з 28 травня і завершиться 1-го червня грандіозним гала-концертом.

У складі київської суддівської колегії складалися українські селебрітіз і організатори Фестивалю: співачка Аліна Гросу, гурт «Пара Нормальних», фронтмен колективу «DARWIN» - Влад Дарвін, глава журі тенор GODO ', Антон Мухарський, хореографи Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар, Почесний Президент Фестивалю Євгенія Карр, Президент громадської організації «Назустріч мрії» Ірина Волгіна, творець цирку «Кобзов» Микола Кобзов, хореограф-постановник київського театру-студії «SONYAH» Анна Клюшниченко, балетмейстер Євген Чернов і керівник київського балету «Тодес» Андріс Капіньш.

Впоравшись зі своєю місією і вибравши переможців столичного відбіркового туру, зіркові члени журі виступили для учасників і гостей Фестивалю. Групи «DARWIN» і «Пара Нормальних», тенор GODO 'і романтична співачка Аліна Гросу виконали свої найвідоміші хіти, а хореографи Дмитро Дікусар та Олена Шоптенко виконали пристрасну танцювальну постановку. Балетмейстер і постановник танцювальних номерів Ірини Білик Євген Чернов представив на сцені танцювально-містичне шоу «Люди в чорному».

Зі словами подяки і напутній промові вийшли на сцену і організатори Фестивалю - Євгенія Карр та Ірина Волгіна.

«Ми дякуємо всім, хто хоч якось підтримав Фестиваль дитячої творчості« Назустріч Мрії », - сказала Євгенія Карр. - Ми завершили відбіркові тури і починаємо підготовку до самого Фестивалю. Зараз наша головна мета - допомогти дітям реалізувати їх таланти, спонукати в них бажання творити історію нашої країни ».

IV Всеукраїнський Фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» стартує 28 травня і завершиться 1-го червня гала-концертом за участю переможців та українських зірок, які підтримують талановитих дітей. Серед запрошених виконавців: Ані Лорак, Ірина Білик, Шон Карр, GODO, Наталія Бучинська, Макс Барських, Євгенія Власова, Тетяна Піскарьова, Аліна Гросу, Олександр Педан, Ольга Фремунт, Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар, групи «Друга Рiка», «Пара нормальних »,« DARWIN », Київська студія балету« Тодес », театр-студія« SONYAH »і цирк« Кобзов ».

Крім учасників - переможців регіональних відбіркових турів, у Фестивалі візьмуть участь роботи юних художників, скульпторів і майстрів прикладного мистецтва, роботи яких будуть брати участь у виставці і стануть лотами великого благодійного аукціону.

Що там нового у Меган Маркл і принца Гаррі - читай у нас в Instagram .