Бал для принців і принцес організовують в Малому театрі - Москва 24, 14.10.2014

1. Бал для принців і принцес організовують в Малому театрі Фото: Малий театр У жовтні в Малому театрі...
  2. Бал для принців і принцес організовують в Малому театрі

Фото: Малий театр

У жовтні в Малому театрі відновлять традиції світських раутів і дитячих театральних свят. Для юних принців і принцес організовують бал. Захід приурочено до прем'єри вистави "Попелюшка" за твором Шварца.

"Спеціально для цієї вистави режисер-постановник Віталій Іванов зібрав на сцені кращих артистів, Валерій Левенталь придумав казкові декорації і костюми, а Максим Дунаєвський написав чарівну музику", - відзначили в Малому театрі.

Ролі виконують Алефтіна Євдокимова (Мачуха), Тетяна Лебедєва (Фея), Дмитро підступи (Лісничий), Лідія Мілюзіна, Ольга Плешкова (Попелюшка), Олексій Дубровський (Король) та Сергій Потапов (Принц).

Посилання по темі

Бал організовують відразу після спектаклю. Глядачі скуштують морозиво, яким пригощав принц Попелюшку, познайомляться з казковими героями, приміряють кришталеву туфельку. Також в програмі - маскарад за участю кращих артистів Малого театру і дефіле від московського модельєра-дизайнера Євгенії Назарової. У модному показі задіють світських дам і дітей.