Театр МОСТ - Ніч мистецтв в театрі МОСТ!

24.10.2017

4 листопада (а також в ніч з 4 на 5 листопада) 2017 року країні пройде Всеросійська акція «Ніч мистецтв» під девізом «Мистецтво об'єднує». Цього року вона присвячена трьом темам: Дню народної єдності, Року екології та 100-річчя революції 1917 року. Заходи відбудуться на майданчиках музеїв, театрів, виставкових залів, бібліотек, а також на відкритих просторах. Театр МОСТ вже п'ять років із задоволенням підтримує захід, збираючи в своїх стінах глядачів, щоб представити художню програму!

Програма на «Ніч мистецтв» в театрі МОСТ пройде в трьох частинах:

19.00 - вистава «День народження Смирнової». Дипломна робота 4 курсу ВШСІ під керівництвом К.А.Райкіна, майстерня С.В. Шенталінского. Режисер-педагог - Заслужена артистка Росії А.В.Хованская, актриса МХТ ім.А.П.Чехова.

Олена Хованська: «У цій п'єсі Людмили Петрушевської тема самотності і бажання знайти кохання. У всі часи це хвилювало людей різних поколінь, в різних країнах, які розмовляють різними мовами. Що таке любов-на це питання спробуємо відповісти і ми в нашому спектаклі ».

20.00 - 20.30 - музичний антракт. Музичний антракт у виконанні молодих талановитих музикантів, композиторів проекту «Геометрія звуку» і його автора, стипендіата Благодійного Фонду імені О.І.Реріх Данила Посаженникова.

20.30-21.30 - Відкрита репетиція нового "МОСТ-ПРОЕКТУ: Російський авангард". Унікальна можливість побачити, як народжується спектакль - в режимі реального часу. Учасники репетиції - актори театру і режисер Георгій Долмазян.

«МОСТ-ПРОЕКТ: Російський авангард»: на стику двох століть почалися зміни в історії країни, які визначили соціально-політичне життя всього 20-го століття. Тільки таке неспокійне час могло народити величезну кількість яскравих, суперечливих Художників: поетів, письменників, композиторів, співаків, артистів. «Російський Авангард. Епоха в особах »- це сплав поезії Володимира Маяковського, Анни Ахматової, Олександра Блока, Марини Цвєтаєвої, Зінаїди Гіппіус, Велимира Хлєбнікова, Олександра Вертинського та інших видатних Художників епохи.

Реєстрація за посиланням: https://www.teatrmost.ru/performances/noch-iskusstv/

Повернення до списку