Ростов-на-Дону широкоформатний друк банерів - рекламні агентства Ростова

1. Ростов-на-Дону широкоформатний друк банерів Ростов-на-Дону Варто відзначити, що на півдні нашої...
  2. Основні оператори ринку зовнішньої реклами Ростова-на-Дону (дані за кількістю поверхонь за травень 2005 р)
  3. Ростов-на-Дону широкоформатний друк банерів
  4. особливості ринку
  5. Основні оператори ринку зовнішньої реклами Ростова-на-Дону (дані за кількістю поверхонь за травень 2005 р)
  6. Ростов-на-Дону широкоформатний друк банерів
  7. особливості ринку
  8. Основні оператори ринку зовнішньої реклами Ростова-на-Дону (дані за кількістю поверхонь за травень 2005 р)

Ростов-на-Дону

Варто відзначити, що на півдні нашої країни міст-мільйонників зовсім не багато - крім Ростова, до них відноситься тільки Волгоград. Не в останню чергу через це Ростов-на Дону привертає транснаціональні компанії і великі торгові мережі, а разом з ними приходять і рекламні бюджети.

Розвиток ринку зовнішньої реклами починалося, як і у всіх великих російських містах, на зорі 90-х років. Піонерами стали компанії «Каскад» і «Ре-МАРК», які в 1992-1993 роках почали установку перших щитових конструкцій. Як і в багатьох інших містах, компанією номер один за кількістю конструкцій в Ростові-на-Дону зараз є News Outdoor Russia. Лідируючі позиції компанія зайняла завдяки придбанню в недавньому минулому найбільшого агентства на ринку, компанії «Мега», і приєднання його мережі до своїх попередніх активів в Ростові-на-Дону. На перший погляд, все зовсім як в інших містах. Але є і свої особливості, головним чином полягають в розстановці сил на ринку.

Але є і свої особливості, головним чином полягають в розстановці сил на ринку

Практично всі оператори першої десятки стоять на одному рівні, тобто різниця за кількістю сторін улюбленого на сьогоднішній формату 6x3м день невелика. Тому ринок Ростова різноманітний і представлений великою кількістю рівносильних агентств-операторів по зовнішній рекламі: «Альбіон» і «Резон» ділять друге-третє місце, після ідут- місцеві компанії і фірми з московським капіталом: «Глобус», «Вепоз», «Південна столиця »,« БІГБОРД »,« Каскад »,« Ре-МАРК »,« Рим V ». Безумовно, це впливає на розвиток ринку: рівноцінні суперники ведуть себе активно, динамічно розвиваються, ніж стимулюють ринок, насичуючи його новими формами і сучасними технологіями. Тим більше що можливості збільшення числа щитів практично не залишилося. Що це означає? Розміщення реклами контролюється Адміністрацією міста в особі Управління зовнішньої реклами (УНР). Місця розподіляються між агентствами відповідно до затверджених міських проектами розміщення рекламоносіїв на основних магістралях.

Цей план свого часу був складений з урахуванням думок місцевих районних адміністрацій, підписаний районними архітекторами і головним архітектором міста. Те, що до сих пір освоюється - поодинокі місця, а не планомірний розвиток мереж агентств. Саме з цих причин два роки тому в місті почався бум заміни щитів 6 х 3 м на трипозиційні динамічні конструкції. У місті навіть з'явилося виробництво трьохпозиційних динамічних конструкцій місцевого рівня, створене на базі рекламного агентства «Вепоз».

особливості ринку

Говорячи про особливості, хочеться відзначити, що тут, як і в інших містах Росії, є особливо престижні місця. Престижними вулицями в Ростові-на-Дону вважаються ті, які входять в так званий «червоний квадрат», утворений вулицями Садова і Червоноармійська, і проспектами Буденонскій і Ворошиловський. Якщо говорити про вартість розміщення в місті, то в місяць ціна за розміщення одиничних щитів коливається від 11 до 17 тис. Рублів, природно, в залежності престижності місця.

Ростов-на-Дону гнучко реагує на всі нововведення, що виникають в інших російських містах - крім трьохпозиційних динамічних конструкцій, тут з'являються і інші нові види зовнішньої реклами. В основному це сіті-формати і вуличні меблі, наприклад, лайт-бокси і ролери в пішохідній зоні. Дуже розвинена реклама в улюблених зонах відпочинку городян - центральних парках, яких в місті два. Форми реклами в цих місцях найрізноманітніші: лавочки з рекламою, лайт-бокси і перетяжки різних форматів. Є на ринку і такий рідкісний для регіонів формат, як вертикальні розтяжки (формат 0,7 х 3,5 м), вони поки популярні лише в центрі міста і активно змагаються з традиційними горизонтальними перетяжками, доля яких в місті непроста. Але про це пізніше.

Що це означає?