пейзаж аквареллю | Записи з міткою пейзаж аквареллю | Трохи Le-Ta: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Художник Олександр Карпан
Карпан Олександр Федорович. Народився 6 листопада 1953 року в Україні. Закінчив ХГФ ВГПИ ім. С.М. Кірова в 1979 році. Навчався у Столярова І. М. та Мемуса А. І. Стажувався в МГПИ ім. В.І. Леніна у Максимова К.М. і Ростовцева М.М. і в Академії мистецтв Санкт-Петербурга у Волкової Д.І. і Герасимова М.М. Член Спілки художників СРСР (нині Республіки Білорусь) з 1991 року. Учасник обласних, республіканських, всесоюзних і міжнародних виставок з 1979 року. Роботи Карпана А.Ф. знаходяться в зборах Полоцького історико архітектурного музею - заповідника, Вітебського художнього музею, відділу культури м Нінбург (ФРН), Постхофа р Нінбург, відділу культури г.Вецлара (ФРН), Спілки художників г.Бремена (ФРН), суспільства білорусько німецької дружби р Куксхафена (ФРН), а так само в приватних колекціях Австрії, Англії, Білорусії, Бельгії, Німеччини, Греції, Ізраїлю, Італії, Ірландії, Канади, Китаю, Латвії, Польщі, Росії, США, України, Франції, Чехії і Естонії. Дві акварелі Карпана А.Ф. підніс у дар Вітебської єпархією Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу. З 1979 року викладає малюнок, живопис і композицію на художньо-графічному факультеті Установи освіти «Вітебський державний університет ім. П.М.Машерова ». Учасник республіканських пленерів, присвячених Хруцький, Зарянко, Дроздовичі, Сікорі, Бикову і Бородулін. Учасник міжнародних акварельних бієнале в містах: Санкт-Петербург, Петрозаводськ (Росія), Каунас (Литва), Вітебськ, Полоцьк (Білорусь). Нагороджений ювілейною медаллю суспільства акварелістів Санкт-Петербурга.

...