Фестиваль актуального наукового кіно у Воронежі сьогодні покаже перший фільм

Головна   Світська хроніка   30

Головна Головна   Світська хроніка Світська хроніка

30.10.2012, 11:59 30

Воронеж. 30.10.2012. Агентство Бізнес Інформації (ABIREG.RU) - Світська хроніка - Сьогодні у Воронежі стартує фестиваль актуального наукового кіно «360 градусів», який розпочнеться з фільму «Пережити прогрес» канадських режисерів Метью Роя і Харольда Крукса.

В рамках фестивалю протягом семи днів любителі інтелектуальних розваг зможуть переглянути кращі картини, яка щойно завершилася московської програми, а значить, воронежцев чекають найсвіжіші російські прем'єри документальних фільмів про науку з усього світу.

Більшість картин вперше будуть представлені російському глядачеві. Тематика різноманітна: одні стрічки висвітлюють вплив наукових відкриттів і інноваційних технологій на повсякденне життя і долю людства, інші досліджують зміна наукових ідей під впливом суспільства.

Процеси переосмислення простору науки і її ролі в суспільстві, які спостерігаються зараз у всьому світі, надихнули один з найбільших науково-технічних музеїв світу, Політехнічний музей, на створення унікального Фестивалю.

Як зазначила продюсер фестивалю «360 градусів» Катерина Хаустова, директор із зовнішніх комунікацій Політехнічного музею, «ми не даємо відповіді, а показуємо, що зараз відбувається в науці».

У Воронежі ідею Політехнічного музею втілили випускники воронезького просвітницького проекту Школа «Ріпне» за підтримки уряду Воронезької області.

Програма фестивалю «360 градусів» представить не тільки сучасні документальні фільми, що розповідають про наукові ідеї і дослідженнях, що несуть в собі соціальну складову і яскравий авторський стиль. До 5 листопада у Воронежі також пройдуть лекції, дискусії та майстер-класи за участю кінематографістів і безпосередніх героїв фільмів: вчених, дослідників, новаторів.

Саме докладний опис програми і фільмів дивіться на сайті фестивалю .

Покази пройдуть відразу на декількох міських майданчиках - кінотеатрах «Спартак» і «Колос» (Рамонь), в Книжковому клубі «Петровський» і Обласному молодіжному центрі. Дискусії з проблем, порушених у фільмах, відбудуться в Воронезькому державному університеті. Крім того, в Палаці дітей та юнацтва буде показана спеціальна Дитяча програма кінопоказів та наукових розваг, організована в партнерстві з німецьким освітнім телеканалом Da Vinci, які ведуть мовлення в кабельних мережах по всьому світу, в тому числі і для воронезьких глядачів.