Актриса Наталя Корчагіна померла 5 листопада

Наталя Корчагіна померла. Кадр з ФІДЕ

У понеділок, 5 листопада, в Москві померла радянська і російська актриса театру і кіно Наталія Корчагіна. Про це повідомили на сайті Московського театру юного глядача, в якому вона виступала з 1974 року.

Відзначається, що попрощатися з артисткою колеги, друзі та шанувальники прийдуть в Московському театрі юного глядача 8 листопада. У цей день і відбудуться похорони. Причину смерті актриси поки не розкривають.

Актриса служила в театрі і грала в кіно. Корчагіна відома за ролями у фільмах "Господня риба", "Мама", "Не горюй 2", а також в серіалах "Сталін Live", "Два кольори пристрасті", "Будинок зразкового утримання" і "Атлантида". В епізодичних ролях актриса з'являлася в телесеріалах "Моя прекрасна няня" та "Інтерни".

Нагадаємо, 30 жовтня, помер знаменитий український художник-мультиплікатор, режисер і сценарист Давид Черкаський .

4 листопада, помер відомий український балетмейстер Зенон Колобіч після тривалої хвороби. Чоловікові було 64 роки.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні