Помер актор серіалу "Татусеві дочки" Василь Савінов

1. Актор, що грав в серіалах "Татусеві дочки" і "Каменська" Василь Савінов помер в...

Актор, що грав в серіалах "Татусеві дочки" і "Каменська" Василь Савінов помер в Москві сьогодні, 20 березня. Йому було 52 роки.

Актор Василь Савінов помер в Москві, повідомляє РІА Новини" . Причина смерті - інфаркт. Похорон артиста пройдуть 22 березня.

Василь Савінов народився 31 жовтня 1961 року, що закінчив Ярославське театральне училище, працював в Ставропольському крайовому академічному театрі драми, трупі Московського драматичного театру "Причетність". Грав в таких спектаклях, як "Біла гвардія", "Приборкання норовливої", "Ідеальний чоловік", "Таланти і шанувальники".

Савінова запрошували і на знімальні майданчики телесеріалів. Глядачам він запам'ятався за серіалами "Каменська", "Татусеві дочки", "Доктор Живаго", "Даєш молодь!", "Слід".

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter