Актор Казимир Ліске загинув, повернувшись з театральної тусовки

За словами знайомих, молодий чоловік був веселий і радів життю

Над причинами загибелі актора з серіалу «Інтерни» Казимира Ліске ламають голову його друзі - вранці 24 квітня артист отримав смертельні травми, випавши з 5-ого поверху квартири на півдні Москви.

Як стало відомо «МК», в екстрені служби міста близько 5.00 подзвонили рідні 35-річного Ліске. Актор впав з вікна дитячої кімнати своєї квартири на вулиці Східна, де жив з дружиною Поліною і маленьким сином. Передсмертної записки він не залишив.

Ліске залишився лежати на асфальті біля першого під'їзду і був ще деякий час жив, хоча і впав в кому. Він отримав важкі травми - перелом гомілки, руки, хребта, черепно-мозкову травму.

Швидка допомога доставила його в 13-ту ГКБ. Медики визначили пацієнта в операційну, намагалися врятувати йому життя, але він помер.

Поліцейські мають намір поспілкуватися з рідними актора, щоб прояснити причини трагедії. Відразу після НП дружина була не в змозі давати свідчення.

Біди, до речі, нічого не віщувало. У неділю Ліске бачили на театральній тусовці з нагоди завершення шоу «Чорний росіянин». На цьому заході актор був життєрадісним. Додому він повернувся не надто пізно.

Довідка «МК»

Ліске народився і виріс в США, а пізніше переїхав до Москви. У 2009 році він закінчив Школу-студію МХАТ. Зіграв епізодичні ролі в серіалах "Інтерни", "Іван Грозний" і ін.

Читайте матеріал: "Від анаші в вікно не ходять: таємниця загибелі актора Ліске"