"Академія сучасної освіти А +" може стати міжнародним проектом - Іванна Ніконова

Іванна Ніконова

За прикладом київської " академії сучасної освіти А + "найближчим часом можуть з'явитися освітні установи в США . Про це в інтерв'ю інтернет-виданню " Гордон "Заявила засновниця культурно-освітнього комплексу Іванна Ніконова, дружина почесного президента компанії KAN Development Ігоря Ніконова.

В інтерв'ю Іванна Ніконова розповіла про те, що, міжнародних партнерів зацікавив запропонований "Академією сучасної освіти А +" формат навчання, який поєднує найкраще з української та міжнародних навчальних програм.

"Нещодавно нам запропонували відкрити" Академію сучасної освіти А + "в Майамі. До цього люди приїжджали в наш центр, подивилися, як ми працюємо, і їм дуже сподобалося. Незважаючи на те, що в США існує неймовірна різноманітність навчальних закладів високого рівня, вони вважають, наш формат буде дуже затребуваний. Зараз ми на стадії переговорів. Подивимося далі, до чого це призведе ", - розповіла Іванна.

"Ми зуміли створити не альтернативну школу, а правильно перетворити українську шкільну програму. Ми можемо гарантувати, що, завдяки нашому педагогічному колективу, всі учні досягнуть академічного майстерності і отримають необхідні соціально-емоційні навички, оволодіють стратегіями критичного мислення і будуть успішними людьми", - розповіла засновниця культурно-освітнього комплексу.

Також Іванна розповіла як розвивалися її освітні проекти, і поділилася своїми подальшими планами. Зокрема, вона зазначає, що початком роботи для неї фактично стало створення центру раннього розвитку для своїх же дітей. Потім була "Академія сучасної освіти А +", а трохи пізніше додалися дитячий садок і початкова школа.

Також пані Ніконова дала зрозуміти, що не збирається зупинятися на досягнутому і вже 1 вересня 2017 року відкриє свої двері її новий проект "Дитячий клуб А +" в житловому комплексі "Централ Парк".

Крім того 1 вересня 2018 року почне роботу велика сучасна повна школа в "Комфорт тауні". У найближчому майбутньому заплановано відкриття дитячих установ в проектах KAN Development, таких як "Файна Таун" і Tetris hall.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram