Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО

20 квітня 2018 року в Київському національному університеті технологій та дизайну за підтримки Міністерства освіти відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ».

Організатором конференції є факультет дизайну КНУТД, кафедри якого вже близько 15 років готують фахівців з дизайну одягу, виробів з текстилю, аксесуарів і ювелірних виробів, дизайну інтер'єру та меблів, брендової продукції, графічного дизайну, ландшафтного, фото-, відео-, web-, motion-дизайну та інших.

Метою конференції є обмін досвідом та результатами наукових досліджень з актуальних проблем дизайну, сприяння творчого співробітництва дизайнерів, вчених в сфері дизайну та творчих спеціальностей України, інших країн Європи і світу в цілому.

Участь в конференції вже підтвердили багато університетів: Люблінський університет природних наук (Польща), Познанський університет соціальних наук (Польща), Чанчуньской педагогічний університет (Китай), Університет ім. Доктора Алі-Шаріат (Іран), Технічний університет Молдови, Технічний університет імені Г. Асаки (Румунія), Кутаїський державний університет імені Акакія Церетелі (Грузія), Вітебський державний технологічний університет (Білорусь) і провідні вищі навчальні заклади України. Серед них Харківська державна академія дизайну і мистецтв, Львівська національна академія мистецтв, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну і багато інших.

В рамках конференції планується робота таких секцій:

1. Мистецтвознавчі та культурологічні фактори дизайну.
  2. Тенденції розвитку арт і фешн-дизайну.
  3. Інформаційні технології візуалізації в дизайні.
  4. Перспективи розвитку дизайну архітектурного середовища.
  5. Підприємницькі аспекти дизайн-діяльності.

Спікерами секцій будуть відомі вчені в галузі дизайну, відомі українські дизайнери, діячі мистецтва і культури. Серед гостей і організаторів конференції віце-президент Національної академії мистецтв України, д. Т. Н., Проф. М. І. Яковлєв, проректор з наукової роботи Київського національного університету будівництва і архітектури, д. Т. Н., Проф. В. А. Плоский, проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури к. Позов. А. В. Ковальчук, голова спілки дизайнерів України Ю. Б. Борисов, д. Позов. Т. В. Кара-Васильєва, д. Позов. Т. Ф. Кротова, д. Позов. Р. Д. Михайлова, д. Арх. В. А. Абизов, д. Арх. В. П. Мироненко, засновник і голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, український дизайнер Іван Фролов, креативний директор будинку моди KOSTELNI, к. Позов. М. Костелні, вчені і художники з Польщі, Румунії, Молдови, Білорусі, Грузії та інші поважні особи.

В рамках конференції відбудеться Дев'ятий міжнародний студентський фотоконкурс «Гарячий Лід» і виставка фоторобіт переможців, спеціалізовані виставки історичного костюма, одягу і аксесуарів, експозиції робіт студентів кафедр малюнка, живопису і дизайну інтер'єру та меблів, виставка-ярмарок спеціалізованої літератури з мистецтва, дизайну, архітектурі (в холі 4 поверху корпусу 1) та інші заходи.

Партнер конференції - НВО «Грація» (м.Харків), розробник програм для швейного виробництва, проведе науково-практичний семінар «Сучасні комп'ютерні технології дизайн-проектування одягу САПР« Грація », який відбудеться 19 квітня 2018 року в 13.30 в аудиторії 4-0104 .

В рамках конференції партнер - компанія «Рекламний текстиль» проводить конкурс ескізів серед студентів КНУТД та інших профільних навчальних закладів України, який триватиме до 13 квітня 2018 року. Нагородження переможців конкурсу грошовими призами і призами від партнера конференції компанії «Текстиль-контакт» пройде під час пленарного засідання конференції 20 квітня. Інформацію шукайте на офіційному сайті конференції .

Початок конференції 20 квітня 2018 року в 10:00 за адресою: Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, Київський національний університет технологій та дизайну (проїзд до станції метро «Печерська»), аудиторія 1-0408. Реєстрація учасників розпочнеться о 9.00 в холі другого поверху корпусу 1.